Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Vattán vagy Encsen milyen...

Vattán vagy Encsen milyen lenne lakni?

Figyelt kérdés

Főleg egyedüli 46 éves férfiként, aki elvállt a feleségétől erre pedig a már ex feleségem és a saját gyerekem is kidobtak teljes mértékben a házból. Oda dobtak valamennyi pénzt, hogy éljek és kész most pillanatnyilag a kocsim a lakhelyem. Pedig a házasság tönkremente ugyanannyiban legalább az ő is hibás az ingyenélő huszonöthöz közeledő gyerekem meg szintén. És ezeken a kis településeken vannak ingatlanok amiket most megtudnék fizetni. De van még 1-2 mint pl roktő vagy Hejőbába de azok messzebbre vannak.

De a lényegre térve ezekről a településekről mennyire lenne egyszerű Miskolcra bejárni dolgozni a munkahelyemre ami Barcikáról jó volt mert ott laktam. Illetve más egyéb munkalehetőségek vannak e? Mennyire rendesek és befogadóak ezeken a településeken az emberek? És milyen a közbiztonság?

Lesz ezek között a települések között olyan vajon ahol baloldali esetleg tiszapártos polgármesternek lesz esélye arra, hogy megválasszák?



máj. 12. 19:50
 1/4 anonim válasza:
100%
Encsen volt egy Olaszliszka kettő, csak nem halt meg az áldozat.Viszont ha barcikai voltál és Miskolcon dolgozol akkor hozzá vagy szokva gondolom a migányokhoz...
máj. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Első a helyzet az, hogy Kazincbarcikán bizony nincs annyira sok cigány származású ember. Attól még, hogy Borsod az egy teljesen jó közepes város szerintem 15 évig ott éltem. Előtte pedig Nyiregyházán amit azóta hiányolok néha nem azért mert barcika rossz volt csak sok minden köt oda. Az akropolisba szokott sok lenni hétvégente talán a környező falvakból is bejárhatnak de ők nem ide szoktak be járni. Hanem pont inkább Miskolcra ott vannak de az pedig egy majdnem 200 ezres város és eloszlanak az arányok. Én csak akkor jártam be amikor kellett ott valami nekem vagy a családnak. Én ott dolgozok pár éve, a fiam pedig ott végzet középsulit. Néha elő fordult, hogy beszóltak neki. De nem verték meg vagy rabolták ki soha!

Viszont Encs az egy eléggé kis falu és ha ott eléri az 50%-ot ez az arány akkor már lehet féltenem kell magamat attól is, hogy ne adj isten betörjenek hozzám vagy kiraboljanak ilyen helyre viszont nem akarok költözni.

máj. 12. 21:03
 3/4 anonim válasza:
Encs egy kisváros, járási központ.
máj. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Encsel semmi gond nincs, én oda járok át minden nap edzeni és nem messze lakom tőle. Nem fog senki sem betörni hozzád vagy bármi ilyesmi nem egy veszélyes hely, nyilván van 1-2 drogos de az nem fog egy rossz szót sem szólni. Ott az autópálya bár most ha jól tudom csinálják mert volt egy kis gebasz, de pályán keresztül Miskolc kb 15 perc. Van penny, Spar, edzőterem, rendőrség, középsuli stb ez egy kisváros. Jó kis hely kutya nem fog beléd kötni, viszont a szomszédos falvak elég gázosak.
máj. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!