Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mennyire zavaró és hangos egy...

Mennyire zavaró és hangos egy óvoda mellett ingatlant venni?

Figyelt kérdés
Vettem egy házat de sajnos szemben van egy óvoda, kicsit félek hogy lehet hülye döntés volt mert nehéz lesz eladni.. félek az óvodától, tényleg olyan zajos hangos egy óvoda mellett lakni?
máj. 12. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Velünk szemben is van egy ovi, a lányom oda járt amikor kicsi volt. Ez egy csendes fővárosi zöldövezeti utca. Nyáron amikor kint vannak a kicsik, hallani őket, de én kifejezetten szeretem, mert életet hoz az utcába. Imadom hallgatni ahogy csicseregnek kint.


Télen meg amikor zárva van az ablak, ahogy se hallasz semmit. Ebéd után alszanak, utána egy-két óra múlva mennek haza, 4 óra után már síri csend van.

máj. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Nekem sosem tudnának annyit fizetni, hogy óvoda vagy iskola közelébe költözzek. Az a rengeteg idegbajos, elmeháborodott, visító, ordító, zörgő, rugdosó, zajongó, förtelmes kölyök kicsinálna 1 perc alatt.
máj. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én olyankor általában dolgozom, amikor az ovi nyitva van, úgyhogy sokst nem vennék észre belőle.
máj. 13. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
40 feletti emberek esetében , akik általában a pénzesebb vevők ez simán hatrány. Fiatalokat sztem ritkábban zavarja.
máj. 13. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Barátom iskola mellett lakik. Ültetett két sor jó magas sövényt. Nem hallatszik semmi. Igaz, ehhez jókora telek kell.
máj. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha szemben van akkor szerintem semmi gond simán elviselhető.

Ha közvetlen szomszéd az már baj.

máj. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20%

Inkább laknék cigányok mellett.


Eladni el tudod. Majd valami csokos megveszi, aki otthonra is szül egy ovit.

máj. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
Panelban laktam, a ház előtt egy játszótér és egy óvoda volt. Nyáron sokszor a hajamat téptem, meg az órát nézegettem, hogy mikor húznak már be ebédelni és szunyókálni.:(
máj. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Otthonról dolgozom és egy óvoda meg egy bölcsőde között lakom. Napközben hallom a gyerekeket, meg néha ünnepségek mennek Halász Judit felvételekkel, de nem gáz. Jobban zavarna, ha ezek is társasházak lennének és hétvégén hallgatni kéne a lakókat.
máj. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!