Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Érdemes most házat venni?...

Érdemes most házat venni? Nagyon elszált az ingatlanpiac!

Figyelt kérdés
Elképzelhető ,hogy lejebb mennek az árak ?
2016. szept. 7. 18:51
 1/8 A kérdező kommentje:
Budapesten ?
2016. szept. 7. 18:53
 2/8 anonim ***** válasza:
24%

Budapesten sokba kerülnek a lakások, mert mindig van két-három marha, aki ennyiért is kiveszi.

Vidéken meg pont fordítva, ott nincs ára az ingatlanoknak. Ha olcsón akarsz kecót, vidéken vegyél, Pesten csak olyat fogsz találni, ami drága, még drágább, és iszonyatosan drága.

2016. szept. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem megyek vidékre itt van a munkahelyünk , rokonok ........
2016. szept. 7. 19:04
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem fognak lejjebb menni, semmi nem indokolja a csökkenést, az volt kifejezetten alacsony, ami évekig volt, mondhatni az nem volt normális állapot, hogy sok ház telekárban ment el. Azt a lakást, amit 2014 év végén vettünk 7,5 M-ért, most nagyjából 1,5-szer annyiért tudnánk eladni, ennyit ugrottak az árak bő egy év alatt. Lehet, hogy ezen a szinten stagnálni fognak, de szerintem csökkenni néhány évig biztos nem, sőt, én inkább további emelkedést jósolok, ha nem is ilyen üteműt.
2016. szept. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Senki sem lát a jövőbe.
2016. szept. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Most semmiképpen sem, eladni és kiadni érdemes. Itt a CSOK, nagyon sok fiatal megy fel Budapestre lakni és ott élni, és rárepültek az ingatlankiadásra sokan. Hihetetlen biznisz lett a lakáskiadás, és bármennyiért ki lehet adni a lakásokat, hiszen az albérlők között is válogatnak... És ez már nemcsak Budapestre, de a vonzáskörzetére is jellemző. Szerintem még egy ideig akár emelkedés is várható, aztán meglátjuk.
2016. szept. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem hittem el, de igaz: három éve még olcsón lehetett az agglomerációban (külső részeken) kisebb házat, telket venni. Ma 4-5 millióval minden drágább, de nem is nagyon van jó állapotú.
2016. szept. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, én hatvani vagyok, de pesten van a lakásom és külföldön dolgozom.

Na én mág a boom előtt vettem. jóáron van kiadva. Most ugyanolyat a duplájáért tudnám csak megvenni és nem tudnám a duplájáért kiadni.

Ellenben hatvanban, ahol sok gyár van kvázi munka egy 2 szobás lakás, csusztatott zsalus 9-11M között már van jó. és 40-50K ért kiadható. Ellenben pest 20M 80k ért kiadható, kalkulálj.

2016. szept. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!