Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mennyit erdemes ingatlanhirdet...

Mennyit erdemes ingatlanhirdetesekre kolteni havi szinten?

Figyelt kérdés

2016. szept. 28. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:

0 Ft-ot.

Minek költenél egyetlen fillért is, mikor rengeteg ingyenes lehetőség van?

2016. szept. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen csak akkor a kUtya nem látja a hirdetésem(képek nélkül,kiemelés nélkül.stb) nem vagyok spúr szeretnék rá költeni de nem tudom mennyit éri meg maximum kérem olyan válaszoljon akinek van tapasztalata :)
2016. szept. 28. 12:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pár ezret simán rááldoznék. Én autóhirdetésre egy ezrest költöttem. Kiemelés és előre sorolás. Megérte, mert pillanatok alatt elvitték. Lakásnál abszolút elenyésző összeg ahhoz képest, amennyit kapsz majd érte.
2016. szept. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ, mennyire fontos, hogy gyorsan eladd! Nem csak a pénz, hanem nagyon sok időt kell rááldozni, mert több oldalon (a vezető 5-6-on) kell hírdetni, és a hírdetésekkel foglalkozni kell napi szinten!...


Még csak tervezed hirdetni, vagy már folyamatban van?

2016. okt. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Még csak tervezem
2016. okt. 6. 16:55
 6/6 anonim válasza:
10.000 Ft körül időnkénti kiemeléssel havi szinten. Ez a vezető honlapon már magánszemélynek bőven elegendő.
2017. nov. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!