Kezdőoldal » Otthon » Kert » Lesz baja az árvácskának a...

Lesz baja az árvácskának a temetőben?

Figyelt kérdés
Szóval a nagyszüleim,ahol nyugszanak arvácskákat ültettünk a sírba még június közepén. Mindig megtudtuk oldani, hogy hetente valaki kiment és meglocsolta. Ezen a héten viszont senki nem tudott kimenni a temetőbe és meglocsolni a földet. Holnap délután én ki tudok menni, szerintetek elszáradtak egy hét alatt az árvácskák? Eső se volt
2022. aug. 14. 10:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem volt vészes meleg a héten, talán még locsolás után magukhoz térnek. De szerintem vigyél cserepet, és hozd el őket inkább magatokhoz. Én elhoztam az ültetett virágokat apám sírjáról, mert a legtöbbet naponta kéne locsolni ilyen melegben, és csak tengődnek a heti locsolással. Látom a többi virágot a sírokon, még a kövirózsák is kiégnek. Lehet élővirág nélkül is rendezett a sír.


Ja és művirágot ne vigyél helyettük, az uv-sugárzás szétszedi őket heteken belül és amúgy se néznek ki jól.

2022. aug. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!