Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan lehetnék önellátó, mi...

Hogyan lehetnék önellátó, mi a minimum ami kellhet hozzá?

Figyelt kérdés

Tudom fura kategóriába írtam ki, de elég szorosan a kerttel kapcsolatos a kérdés.

Ki szeretnék vonulni legalább valamennyire a társadalomból/városból és próbálom az egészet megtervezni és pár éven belül megvalósítani.

Az lenne a cél, hogy a boltból alig kelljen vennem valamit, többnyire el legyek a kertből.

Burgonya, tök, paradicsom, borsó, gyümölcsök stb ezeket megtermelném.


Japán fürj tartásán is gondolkozom.


Tudom kemény munka vár rám ha belevágok, de vagy megölöm magam vagy belevágok ebbe mert úgy érzem semmi mastól nem érzeném jobban magam.


Tapasztalatom: 0

Kérlek segítsetek, köszönöm :,)



2023. dec. 5. 22:00
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Dr. Gyulai Iván a neve akitől sokat lehet tanulni, sok videója is van.

Ő viszi az ökológiai intézetet ahova előadásokra, kėpzésekre is lehet menni.

Érdmes megnézni! Nagy koponya!

2023. dec. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Hasznos tanácsokat, oldalakat írtatok.

Jó tudni, hogy mások is gondolkodnak az önellátáson és a társadalomtól való részleges elvonuláson, bár továbbra is kérdéses, hogy ezt hogyan és mennyire lehet megvalósítani.

Szerintem is kellenek a tartalékok, kezdőtőke, meg valami passzív bevétel a későbbiek fenntartásához, mert ezt napi 8-10 óra főállás mellett nehéz lenne megvalósítani.

febr. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!