Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan tudok eperpalántát...

Hogyan tudok eperpalántát postázni?

Figyelt kérdés
Hogyan csomagoljam hogy ne boruljanak össze?

márc. 15. 20:04
 1/3 anonim válasza:
Mi egyszer kaptunk valami hasonlót, akkor újságpapír + celux volt a megoldás. Elég rutinosan is csomagolhatta, mert kibontani se volt átok, meg nem is lett baja a növényeknek, azon kívűl hogy kicsit kókadt lett.
márc. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Erre nincs bombabiztos módszer, profi eszközök nélkül.

Mert becsomagolni még csak-csak lehetne jól, de a levelek miatt levegő is kell nekik, azaz aránylag nagy légteret igényelnek. Esetleg ha olyan helyre megy, ahol valószínűleg másnap megkapják, akkor meg lehet kockáztatni egy szűk helyet.

Úgy különösebb kínlódás nélkül talán azt csinálnám, hogy nejlonnal bélelt dobozba bepakolnám sűrűen egymásnak nyomva a földlabdákat, aztán reménykednék. A többség még fejre fordítva se károsodna komolyan, végzetesen pedig egy se.

A doboz egyértelműen nagyon lapos legyen, amit utólag, az oldalak bevágásával és ráhajtásával is meg lehet oldani. Így nem fogják az oldalára fordítani, mert nem áll meg, meg jó eséllyel fejre se, mert akkor nem látszódik a címzés. (Szoktam mindenféle cserepes dísznövényt postázni, de eperre igazán jó megoldást, ami reális idő alatt elkészül, nem tudok kitalálni.)

márc. 16. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Papír dobozban simán lehet én is így szoktam,újság papírral béleld még ki.
márc. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!