Kezdőoldal » Otthon » Kert » Nem vagyok gyakorlott kertész....

Nem vagyok gyakorlott kertész. Októberi varjúhájat kaptam, átültettem általános virágföldbe. Mennyire locsoljam meg? Tápozzam? Mivel?

Figyelt kérdés
Köszönöm ha írtok. Félek nem marad meg, vagy esetleg túllocsolom. Valaki tudna tanácsot adni?
ápr. 9. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Kertben van nekem,nagy gondozást nem igényel.Néha meglocsolom.Túl semmiképpen ne locsold ha cserépben van,várd meg amíg kiszárad a földje.Vizet tárolja a levele,szára.
ápr. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen. Most átültetés után már meglocsoltam. Nem kellett volna?
ápr. 9. 18:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Á attól nem lesz baja.Meleg van.
ápr. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszi.
ápr. 9. 18:47
 5/7 anonim ***** válasza:

Pozsgás növény. Tehát ritkán kell bőségesen, sok vízzel.

A cserép és a növény aránya, valamint az időjárás szabja meg, hogy milyen időszakonként.

Beültetés után nyilván megöntözöd, utána egyelőre kb. elég lesz hetente. De pontosat így a pontos helyzet ismerete nélkül nem lehet. Aztán ha begyökeresedett, megnőtt, hőség lesz, akkor heti kétszer.

ápr. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A bőséges öntözés begyökeresedés után értendő, most még óvatosabbnak kell lenni azért

Abból amúgy nem lehet baj, hogy ritkán öntözöd. (Azt látod, ha már mégis kevés neki a víz, de az még nem baj.)

ápr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Sokat segítettél.
ápr. 10. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!