Kezdőoldal » Otthon » Kert » Beton villanyoszlopra futtatné...

Beton villanyoszlopra futtatnék virágzó növényt. Milyet?

Figyelt kérdés
A kerítésünk vonalában napos helyen van egy beton villanyoszlop,amire szeretnék futtatni sokáig virágzó növényt, ami nem zavarna a kapuban(mert ott az oszlop),ne kelljen kötözni, hanem magától tapadna az oszlopra, és nem lenne tele fülbemászóval. A borostyánt kiírtottam, mert nem futott felfelé, és egyébként sem szeretem.Milyen lehetőségeim vannak még?Segítsetek, mert ezt a tavasszal szeretném megoldani!
2011. febr. 11. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Amennyiben "működő" a villanyoszlop, számíts arra, hogy konfliktusod lesz az áramszolgáltatóval!
2011. febr. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A szomszédban beton oszlopra futtatták fel a trombitafolyondárt, nyáron szép, de nem tudom, mennyire bogaras. Szerintem nem annyira.

Télen kicsit kopár, de nekik is a kapubejáróban van, és nem tűnik úgy, hogy zavaró lenne.


Ez lenne az:

[link]

2011. febr. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyszer az áramszolgáltató tulajdona, másodszor nem ajánlatos semmilyen növényt ráfuttatni mert balesetveszélyes lehet.
2011. febr. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hajnalkát! Elég magasra kúszik,de nem annyira.hogy zárlatot csináljon=(max 5 m)Ha meg azt látod,hogy túl magas,és félsz,hogy baj lehet,egyszerűen kitéped,és vetsz még egy marék magot.Nagyon gyorsan fejlődik és szép.Szerintem minden növényt szeretnek a rovarok,főleg,ami virágzik is.Ugyhogy,ha a rovarokkal van problémád,inkább ne ültess semmit.
2011. febr. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmilyet mivel az oszlop és a körülötte levő terület kb 3-4 m2 a szolgáltatóé(most változott a jogszabály) és ha jönnek a kollegák és "barbár" módon leszedik nem fog tetszeni.
2011. febr. 12. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Akkor virágmintát festek rá!!DDD

Köszi a válaszokat.

2011. febr. 13. 07:31
 7/7 anonim ***** válasza:
több okból fogják leszedni. Az ő tulajdonuk, és nem kértél rá engedélyt, balesetveszélyes, (ha eléri a tetejét, hozzáér a feszültség alatt levő vezetékhez, ha nem szigetelt kötegelt, és hogy ha kell fel tudjanak rá mászni. Gondolj bele, hogy ha javítani kell valamit az oszlopon, hogy mászik fel szerencsétlen szerelő, ha befeded növénnyel?
2011. dec. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!