Kezdőoldal » Otthon » Kert » Málnát meg epret szeretnék...

Málnát meg epret szeretnék ültetni cserépbe vagy balkonládába. Melyik a jobb, mekkorába ültessem őket, milyen földbe? Ha kifelejtettem volna valamit egyéb tanácsot is elfogadok

Figyelt kérdés

2013. ápr. 1. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Az eperre van jó esély,ha már nyár végén a helyére ülteted.

A mostani átültetés már kevés termést hoz .Agusztus végén van a telepitési ideje .A málna csak a szabad földet kedveli. Epret 15cm re egymástól,nagy bokorrá fejlődik .

2013. ápr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És akkor a málnának semmi esélye még egy nagyon nagy cserépben sem?
2013. ápr. 1. 20:55
 3/5 anonim ***** válasza:
A málna esélytelen, de epret lehet nevelni cserépben.
2013. ápr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem terem a cserepes málna, bár nem sokat.
2013. ápr. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Érdemes folyton termő eper palántát venni.

A Silvanus növényárudában vettem cserépbe ültetve több tövet. 3000,-Ft volt az ára. Még télen is virágzott de azok már ott fagytak meg rajta decemberben. Viszont virágot most is hoz, csak ilyenkor még lefagynak.


Már erről volt szó másik topikban. Ott többet írok róla. Itt--> http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..

2013. ápr. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!