Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ki csináltassa meg a kerítést?

Ki csináltassa meg a kerítést?

Figyelt kérdés

Ugy tudom kertnél a jobb oldali mindig a mi kerítésünk,viszont a másik oldalon a szomszéd nem törődik vele.Hiába szólunk neki,nem foglalkozik a dologgal,pedig már teljesen bedől a mi oldalunkra.

Hogyan lehetne rávenni hogy csinálja meg?

Vagy saját költségünkön mi csináljuk meg az ő oldalát?


2009. okt. 3. 08:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam hasonló helyzetben,a végén megcsináltam Én mert teljesen reménytelen volt a helyzet.
2009. okt. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom, hogy megcsinálhatjátok Ti is, majd a számlát be lehet nyújtani. Az már más kérdés, hogy meg is kapjátok-e. Polgári úton lehet perelni.

Mi megcsináltuk körbe a saját költségünkön a kutyáink miatt, de nem kértünk érte semmit. Olyan "áldott jó" szomszédaink vannak, hogy örülök, hogy nem látom Őket, nemhogy még pereskedni járjak.

2009. okt. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hát ez lesz a vége h megcsináltatjuk mi,mert igy nem állapot sajna ami van.
2009. okt. 3. 11:20
 4/17 anonim ***** válasza:

Ha szemből nézed a házad, akkor a jobb oldali a szomszédé, a bal oldali a tied. Így gondoltad te is? (Nekem nem volt egyértelmű, csak azért kérdezem.)

Egyébként ha nem csinálja meg, akkor menj ki az önkormányzathoz, és úgy tudom, ők majd felszólítják, hogy csinálja meg.

2009. okt. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Szemből jobb oldali a miénk.
2009. okt. 3. 12:52
 6/17 anonim ***** válasza:
ha szemből nézed a házat akkor a bal oldalit nektek kell megcsinálni, a jobb oldalit a szomszédnak. tehát ha a jobb oldalit csináltátok meg a balt meg a szomszéddal akarjátok megcsináltatni akkor az nem fog menni, azt nektek kellett volna.
2009. okt. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Eddig én is úgy tudtam, -és úgy is csináltuk meg- hogy ha szemben állok a házzal, a kapuval, akkor jobb oldalon kell nekem megcsinálni, bal a szomszédé, a ház hátamögött pedig fele-fele.
2009. okt. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy ha szembeállsz a házzal, akkor a jobb oldali a szomszédé, bal oldali a tiéd.
2009. okt. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Vagy lehet, hogy az önkormányzat dönti el, hogy hogy van? :S
2009. okt. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Attól függ..jobb bal....

a házhoz közelebbi a tiéd, az udvar szélén lévő a szomszédé

2009. okt. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!