Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen növény ami ennyi...

Milyen növény ami ennyi helyen megtalálható?

Figyelt kérdés
Mocsarak szegélyzónájában, mocsárréteken, szikesedő réteken, vízparton él. Magas 60-80cm, karcsú növény, hajtása elágazó, sokvirágú. Tőlevelei nyelesek, nagyon -60cm), tojásdad-lándzsásak, szárlevelei kisebbek, keskenyebbek. Fehér, négyszirmú virágai levélhónalji fürtökben állnak. Virágzása:május-július?
2010. máj. 9. 19:21
 1/6 A kérdező kommentje:
Nekem aki erre válaszol az isten király nekem fogalmam sincs segítcség 14 betüs a szó, versenyen vagyok és ez a egyik kérdés léci valaki válaszoljon :D
2010. máj. 9. 19:24
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem volna levélhónaji virág (meg 14 betű), akkor ez a torma volna, de így nem tudom. A keresztesvirágúak között keresgélj.
2010. máj. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kösz a tipet meg is néztem :D de sajnos nem találtam :( remélem valaki meg tudja nekem mondani
2010. máj. 9. 20:09
 4/6 anonim ***** válasza:
siskanád-tippan
2010. máj. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ne viccej hogy meg fejtetted :D kösz nagyon kösz

öcsém lesz még ilyen kérdésem amugy meg remélem hogy azért jó a válaszod :D

2010. máj. 9. 20:44
 6/6 A kérdező kommentje:
És még nem is montam hogy isten király vagy :D nagyon kösz
2010. máj. 9. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!