Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Építsünk neki fürdőszobát?

Építsünk neki fürdőszobát?

Figyelt kérdés
Van a húgomnak egy lánya,aki Pesten lakik.Bérházba.Itt vidáken van egy házunk,és szeretne egy kis házat magának,ha hétvégente lejönnek.Ez kb. 15 m2 lenne plusz a kertje.Építsünk neki bele fürdőt vagy majd átjön a rendes nagy házba?Mit csináljunk?
2010. okt. 10. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Neki kényelmesebb, ha van fürdő. Nektek olcsóbb, ha átjárnak. Mégis, hogyan döntsünk mi ebben az ügyben? Ha csilliákok vannak a bankban, építs! Ha nem akarod látni a másik ház fürdőjében, építs! Ha szerinted ezzel a húzással többet emelkedik a kis ház értéke, mint a ráfordítás, építs. Egyébként meg ne.
2010. okt. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

szerintem építsetek egy kicsit, egy zuhanyzóval wcvel és csappal.. más nem kell.. kád se..

én mamáméknal vagyok így falun. az elől lévő házból hátra kell menni a fürdőig. közben a kutya összeugrál. a lábammal felverem a port meg télen nagyon hideg van..

2010. okt. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Építsetek. Ha nem akarjátok nagy költségbe verni magatok, akkor egyszerűen egy kis helyiség elég, ahol van egy wc és mosdókagyló, meg egy kicsi hely még. Középen egy összefolyó, így gyakorlatilag az egész helyiség egy zuhanytálca. Nem a legkényelmesebb, nyaralókban szokták ezt csinálni, nyilván rendszeres használatra nem alkalmas, de hétvégéken egy-egy fürdésre simán.
2010. okt. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy így is nehezen van megoldva a szennyvíz elvezetés,és a víz is a kútból jön ami nem elég tiszta.Milegyen?
2010. okt. 10. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!