Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A "shaggy" szőnyegeket mennyir...

A "shaggy" szőnyegeket mennyire könnyű/nehéz tisztán tartani (kép)?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyanok válaszát várnám, akinek van ilyen szőnyege. Több hirdetésben olvastam már, hogy könnyű tisztán tartani. Ez kicsit hihetetlennek tűnik. Mi a tapasztalatotok?


[link]


2010. okt. 11. 11:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Utolsónak: a kádban simán "kifektetve" zuhanyozom le/át, kevés folyékony mosószerrel és tenyérrel átdörgölöm (érted, csak erősebben simogatom tenyérrel), utána alaposan átöblítem és a kád szélére fektetem úgy, hogy épp csak egy kis része (kb. 10 cm, elég merev ahhoz, hogy ne csússzon vissza, ne gyűrődjön össze) lóg ki a kád peremén, ott tölti az éjszakát, a kád elé padlóra vastagon terítek öreg törülközőket (általában a kutya törölközőit használom ilyen célokra), az felszívja, ami kifelé csepeg le. Másnapra már elég "száraz" ahhoz, hogy rádobjam a pillangószárítóra (nem hajtva, hanem ráfektetve, csak a szőnyeg van rajta) kb. 1 nap, amíg megszárad, nyáron nyilván kevesebb.

Nem kis fizikai teljesítmény, de már megszoktam, a fenyőfotelek ülőpárnáit is így takarítom évente 2x ( kb. egy tonna :) ha megszívja magát vízzel és min. 2 napig szárad)

Szóval hajrá!

2010. nov. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!