Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek be lehet kapcsolni...

27Timi kérdése:

Szerintetek be lehet kapcsolni a solàmpàt egész éjszakàra? Nem okozhat-e zàrlatot? Vagy esetleg elkezd nedvesedni és nem veszem észre? Tehàt veszélyes-e?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 17:50
1 2
 1/15 anonim válasza:

Nekem volt,hogy 1 hétig égett :D

Semmi baja nem lesz!

2011. febr. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

én kislámpának is használom,és volt már h úgyfelejtettem reggel és csak másnak este értem haza,és égett végig

semmi nem történt

2011. febr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Mitől nedvesedne? :)


Halál nyugodtan bekapcsolhatod, az a pár LED ami világít alatta, nem melegszik, szóval nyugodtan égetheted amennyit jólesik.

2011. febr. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
akkor nedvesedik, ha NINCS bekapcsolva....ha bekapcsolod, akkor a levegő nedvességtartalma nem tud lecsapódni a lámpán, mert meleg és rögtön el is párolog
2011. febr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Sir Butcher


attól nedvesedik, hogy a só megköti a levegő nedvességtartalmát...normális lámpában meg 15-25 W-os izzó van, mivel pont az a cél, hogy melegedjen és a sólámpa sója a levegő nedvességtartalmával tömény sóoldatot alkotva párologjon ;)

2011. febr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Nedvesedés helyett száradni fog. Nálunk nappal megy egész nap. Évente egyszer kiég, akkor izzócsere, és megy tovább.
2011. febr. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
sziasztok,tudom,h ez nem ide valo,de nekem nagyon tetszenek a solámpák,van valami jo hatása?köszi ha válaszoltok:)
2011. febr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Elvileg semlegesíti a háztartási kütyükből áramló pozitív ionokat negatívokkal.
2011. febr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
köszi:)
2011. febr. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

háztartási kütyükön jót röhögtem XD


valójában légúti megbetegedésekre ajánlott

2011. febr. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!