Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Felfújható matrac állandó...

Felfújható matrac állandó ágyként? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Elég nehéz helyzetbe kerültem. El kellett adnunk a lakást, mert nem bírtuk fenntartani. Amennyi a hitel után maradt, abból saját otthonunk nem lesz, megyünk albérletbe... Most éppen árulom a bútorainak és minden egyebünket, hogy a lehető legkevesebb cuccal kelljen útra kelnünk. Eladtam a franciaágyat és a kanapékat is.

Valamin azért mégiscsak aludnunk kell. Ilyen helyzetben azt gondoltam, hogy a legokosabb megoldás egy felfújható matrac/vendégágy lenne. De még sosem feküdtem ilyenen. Nem tudom, hogy milyen tartós, vagy egyáltalán a gerincet mennyire viseli meg a rajta való alvás (különösen, hogy a 3 éves fiammal ketten osztoznánk rajta...)


Tapasztalataitok vannak? Milyet ajánlanátok?

Én ezt néztem ki, mert ez napközben kanapéként is használható.


2011. febr. 20. 08:43
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
2011. febr. 20. 08:45
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
....hát, hosszútávra nem ajánlanám, mert túl puha a gerincnek nem tesz jót, és túl alacsony, közel van a padlóhoz, tehát, hideg is lesz, bár nem tudom, milyen fűtés van az albérletben.
2011. febr. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
én 3 éjszakát kibírtam vele:D
2011. febr. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Még nincs meg az albi, gondolom panel lesz távfűtéssel...


Utolsó a "kibírtad" kifejezés azt jelenti, hogy szenvedés volt rajta az alvás?

2011. febr. 20. 09:20
 5/14 anonim ***** válasza:
56%
Mi 2 hétig aludtunk ilyen matracon. Annyi bőven elég volt belőle. Recseg-ropog amikor megfordulsz rajta. Inkább nem fordultam meg, nehogy felébredjen a férjem. Hiába pihe-puha, de egy idő után kényelmetlen lesz. Főleg egy kisgyerek fejlődő csontozatának nem tesz jót.
2011. febr. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igen ettől félek én is. De akkor mit ajánlanátok ilyen helyzetben? Nem akarok rendes ágyat venni, mert a költöztetőnek sokszor kifizethetem az ágy árát (aztán ki tudja hányszor és hova kell még költöznünk).

Persze a berendezett albérlet lenne a jó megoldás, de az meg jóval drágább, mint az üresen álló...


És ha nem felfújható, hanem rendes matracot vennék? Az talán feltekerhető annyira, hogy elfér a személyautóban is...

2011. febr. 20. 09:48
 7/14 A kérdező kommentje:
Kiírtam egy lakóautós kérdést is...lehet, hogy oltári nagy hülyeség, de nem tudom mihez kezdjek...
2011. febr. 20. 09:53
 8/14 anonim ***** válasza:

Nincsenek szüleid akikhez esetleg mehetnél? Ha nem is magadat nézed legalább a kicsit.

Ti most akkor ketten vagytok? Miből fogtok megélni? Hogy fogsz eljárni dolgozni egy ilyen kicsi mellett?

Amúgy a lakóautós kérdésedre elsőként válaszoltam.

2011. febr. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Húú ne idegesíts fel. Mit gondolsz, nem nézem a fiam érdekeit? Ha csak egyedül lennék, elaludnék a földön is egy dohos szobában...


Amúgy igen ketten vagyunk és nem, nincs szülői segítség. Anyukám is megtűrt státusban van valahol...


Van annyi jövedelmem havonta, hogy megéljünk, persze szűken...és maradt kb 4 millió a lakás eladás és a hitel kifizetése után. Szóval nem megyünk holnap az utcára és remélem soha...csak éppen hosszú távon mobilnak kell lenni, hogy könnyen mozdulhassunk, ha kell. Ennek is oka van...

2011. febr. 20. 10:22
 10/14 anonim ***** válasza:

Jól van na.

Nem akartalak megbántani csak nem tudtam a körülményeket.

Szerintem ha visszatérünk az ágy kérdésre akkor lehet venni ilyen szétnyíthatós vendégágyakat is amin rendesen matrac van igaz egyszemélyesek de akár kettőt is vehetsz belőle és egymás mellé teszed őket.

Azt hiszem nem olyan drága.

[link]

Azt hiszem ilyenre gondoltam. Szerintem ezek kényelmesek és 24 ezerből megúsznád és ezek bármikor jók lesznek.

Remélem segítettem.

2011. febr. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!