Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Felfújható matrac állandó...

Felfújható matrac állandó ágyként? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Elég nehéz helyzetbe kerültem. El kellett adnunk a lakást, mert nem bírtuk fenntartani. Amennyi a hitel után maradt, abból saját otthonunk nem lesz, megyünk albérletbe... Most éppen árulom a bútorainak és minden egyebünket, hogy a lehető legkevesebb cuccal kelljen útra kelnünk. Eladtam a franciaágyat és a kanapékat is.

Valamin azért mégiscsak aludnunk kell. Ilyen helyzetben azt gondoltam, hogy a legokosabb megoldás egy felfújható matrac/vendégágy lenne. De még sosem feküdtem ilyenen. Nem tudom, hogy milyen tartós, vagy egyáltalán a gerincet mennyire viseli meg a rajta való alvás (különösen, hogy a 3 éves fiammal ketten osztoznánk rajta...)


Tapasztalataitok vannak? Milyet ajánlanátok?

Én ezt néztem ki, mert ez napközben kanapéként is használható.


2011. febr. 20. 08:43
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Bocs én is idegesebben reagálok mostanában mindenre, mint kellene... :(


Mindenképpen olyan kell, aminek a továbbszállítását egyedül is meg tudom oldani egy személyautóval.

2011. febr. 20. 11:21
 12/14 anonim ***** válasza:

Az autós kérdésedre is válaszoltam, de most már tisztábban látom a helyzetet.

A legfontosabb: felfújhatós matracot ne vegyél!Egyrészt iszonyú kényelmetlen, másrészt napi használat mellett az élettartama kb. egy év, aztán elreped.

Inkább vegyél két sima matracot, azt tetőcsomagtartón el tudod szállítani.

A lakóautós témáról ennyit: számolj! Egy ilyen autó simán elvinné a négy milládat, plusz valószínűleg a gyereket elvennék tőled.

Vegyetek ki inkább albérletben egy szobát! Ez rezsivel, mindennel együtt havi 40 ezerből kihozható kettőtökre Pesten, vidéken még olcsóbb. Ráadásul ezeket a szobákat általában bútorozottan adják ki, tehát akkor nem is kell bútort venned.

Egy szoba még mindig jobb egy lakóautónál, és olcsóbb is.

Mellette igyekezz félretenni, hogy idővel vehess saját lakást.

Én elég sokáig laktam így bútorozott szobákban, állítom, hogy a legkényelmesebb dolog. Nincs semmilyen felelősséged, ha bármi gond történik, nem te fizeted, tehát anyagilag is jó, kiszámítható, és ha kiraknának, tényleg még aznap találsz másikat :)

2011. febr. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 DannyZuko ***** válasza:
37%
Nem akarok senkivel vitatkozni, de a felfújható akkor kényelmetlen ha 2en fexitek a 2 személyest. sokat laktam olyanon. ha csaj volt velem akkor 2db 1 személyes volt egymás mellett. Mellesleg ha lenne 4 millám, akkor biztosan vennék hjitelre egy lakást.. miért? azért mert pl ahol én lakom (Kaposvár) kapsz egy 2 szobásat simán 5-6,5 misiért. Egy albérlet minimum 30+rezsi. Ha ezt a 30at Önmagadnak fizeted nem pedig másnak, akkor a végén lesz egy lakásod. Az Önerőd bőven megvan hozzá. Külvárosi részeken, amik Zártkertiek. 4 misiért egy 40n2-es kis kuckót kapni tetőtérrel. Akkor most melyik a jobb? az albérlet amikor másnak nyomod a havi fix lóvét, vagy amikor a banknak fizeted ugyanezt és saját javadra?
2011. márc. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
69%

Szia!


Így 8 év elteltével, teljesen véletlenül akadtam rá a kérdésedre.

Sajnálattal olvastam a soraid, megdöbbentett, hiszen szavatosan, jó helyesírással fogalmaztál, érződik, hogy nem buta ember vagy.

Nincs rá sok esély, hogy eljut hozzád a kérdésem, mégis érdeklődnék, hogy rendeződtek-e a dolgok, jobb irányba fordult-e az életed?

2019. márc. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!