Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Lenne egy szoba ami 3*4m-es,...

Lenne egy szoba ami 3*4m-es, és tanácstalan vagyok, hogy hogyan rendezhetném be?!

Figyelt kérdés

Tv-t is szeretnék, de a szoba méretét és az ágy helyzetét tekintve közelinek találom, ezért várom más ötleteit.


Az ágy többfunkciós lenne (kanapé vagy sarokülő) és nyugodtan írjatok ötleteket, mert még most fogom megvenni a bútorokat is. Még egy ruhásszekrénynek és egy komódnak vagy egy kisebb szekrénysornak szeretnék helyet találni úgy, hogy ne legyen zsúfolt a szoba.


2011. márc. 15. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szekrénysort ne tegyél be, túl zsúfolt lenne az a kis szoba. Próbáld meg a ruháid elhelyezését kis bútorokban megoldani, vagy állítsd dobodóra az ágyadat, és annak az aljába is tudnál pakolni.
2011. márc. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézz körül, a www.bien.hu-n. Kattints az otthon és családra, azonbelül a lakberendezés-re. / az előző voltam /.
2011. márc. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Laktam én is panelban,ahol ilyen kis szoba volt.

Mielőtt vásárolsz,mérd le a szabad falfelületeket,hogy tudd hova mekkora bútor fér el. (5-10 cm ráhagyással). Figyelemmel az ajtókra,ablakokra is. Ablak alá nem tehetsz fekvőhelyet.

Fekvőhelyet ne kihúzhatóst vegyél,mert az kinyitva sok helyet foglal el. Ha asztal van előtte,akkor azt állandóan tologatnod kell. Feltétlen legyen ágyneműtartója.

Szekrénysor helyett csak egy akasztós szekrényt vennék. Föléje és az ágy fölé pedig a mennyezetig szereltetnék kis szekrényeket. Abban nagyon sok holmi elfér.

Asztalt is olyant érdemes venni,amelyiknek az aljába tudod rakni a könyveket stb.

A TV-t pedig szintén a falra szerelt állványra tenném.

2011. márc. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha van hely, és az ablakok engedik, akkor szerintem az egyik rövidebb oldalra tehetnél egy nagy, 3 m-es szekrényt, de lehetőleg olyat, aminek az egész ajtaja tükör. Ez nagyítja a szobát, valamint rengeteg tárolóhelyet ad, ha okosan használod ki, minden belefér. Nekünk ekkora szekrényünk van, a plafonig ér, és ketten is majdnem elférünk benne.

A sarokülő jó ötlet, elég helytakarékos. Viszont a komód egyáltalán nem szükséges, ha elég nagy a szekrényed. A sarokülő elé tegyél valami kis asztalt, amire pakolhatsz, hogy azért ne legyen teljesen üres a szoba :)

A tv-t fali konzolra érdemes tenni. Nem kicsi a szoba hozzá, egyszerűen csak ne kétméteres plazmatévét vegyél, hanem kisebbet, amit kényelmes közelebbről nézni. Ezzel még spórolsz is :)

2011. márc. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vágj ki négyzetrácsos papírból méretarányosan a bútorokat és a szobádat rajzold egy lapra. Ezután már próbálgathatod is, hogy mi hogyan fér be. (Az ajtót is rajzold rá, kinyitva!)
2011. márc. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!