Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Felraktunk egy mennyezeti...

Felraktunk egy mennyezeti sínt és vettem hozzá csúszkát. Csak az a baj, hogy nem csúszik a függöny a sínben. Mi lehet a gond a csúszkával vagy a függönytartóval?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi a Diego-ban vettünk mennyezeti sínt és csúszkát is, azok jól csúsznak együtt. De amikor szükség volt még több csúszkára, azt egy sima függöny szaküzletben vettem (mivel nálunk nincs Diego és nem akartam néhány csúszkáért elutazni). Na azok nem vmi jól csúsznak :/


Úgyhogy szerintem ott vedd a csúszkát, ahol a sínt is. Nálunk pl. ez volt a probléma.

2011. máj. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg szappannal bedörzsölni a sint
2011. máj. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Két sínes. A belsőben nem csúszik a függöny, viszont a külsőben a sötétítő függöny nagyon jól csúszik. És a csúszka egyforma. Babaolajjal átkentük, de semmi változás.
2011. máj. 4. 12:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos van ilyen. Én a héten nézegettem 2 soros karnisokat és a boltban az eladóval szerencsére mind a két sort kipróbáltuk, az egyik sorban csúszott ugyanaz a csúszka, ami a másikban nem. Nem hinném, hogy van más megoldás, minthogy a szorosabb sínbe veszel másmilyen csúszkákat. Érdemes olyan üzletbe menni, ahol többféle gyártmányt árulnak és elmondani a problémát. Ott biztosan tudnak segíteni.
2011. máj. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!