Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mivel tegyem fiatalosabbá/dobj...

Mivel tegyem fiatalosabbá/dobjam fel a szobámat?

Figyelt kérdés
Festés kizárva, a posztereket nem szeretem. Bármi más érdekel.
2011. júl. 30. 16:49
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy 16 éves vagyok és lány. Falmatricát nem szeretnék.
2011. júl. 30. 17:32
 2/6 anonim válasza:
Rendezd át a szobádat, ahogyan neked tetszene (ha esetleg nem úgy lenne berendezve). Falfestés, szőnyegcsere (ha van).
2011. júl. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Írnátok olyan díszeket, amik jól mutatnak és esetleg el lehet készíteni itthon?

2011. júl. 30. 19:31
 4/6 anonim válasza:

tegyél fel textileket, azok jól tudnak mutatni... egyszerűen csak valahogy akaszd fel őket, vagy ilyesmi... ha találok képet, belinkelem...

egyébként én úgy próbáltam feldobni az enyémet, hogy fotókat nyomtattam ki, amiken a barátaimmal vagyunk, és azokat össze vissza (keret nélkül) felragasztgattam a falra mindenhova...

2011. júl. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

én voltam az előző:)

sajnos nem találtam képet, de ha esetleg egyszer találok, akkor mindenképpen belinkelem:)

2011. júl. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Színekkel fel tudod dobni. Ha festést nem is akarsz, de textíliákat lecserélheted. Színes sötétítő, vagy karnison átvetett színes muszlin, ágytakaró, párnahuzatok.

Vázába (padlóváza a legjobb, vagy régi cserép köcsög) vágj csavaros fűzfaágakat és színes gemkapoccsal akassz rá vidám képeket rólad és a barátaidról.

Vidám mintájú dobozokban (akár saját kézzel készített, vagy dekupázsolt) tárold a cuccaidat a szekrény vagy az ágy tetején, esetleg egy sarokban.

Tarts szobanövényeket, vagy csinálj palackkertet (nem kell gondozni csak egyszer kell meglocsolni amikor elkészíted).

2011. aug. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!