Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Jók az Ikeás ágyak? Nem...

Jók az Ikeás ágyak? Nem nyikorognak?

Figyelt kérdés
Milyen ágyrácsot és matracot ajánlanátok bele? Lentebb linkelem a kiszemelt ágyat. A válaszokat előre is köszönöm.
2011. aug. 10. 21:18
 1/7 A kérdező kommentje:

[link]


Ez az ágy lenne a kiszemelt.

2011. aug. 10. 21:19
 2/7 anonim válasza:
Nézd... A RETZ-be van egy hasonló ágy dupla ennyiért..én nem gondolom, hogy ez jó lenne
2011. aug. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

huuu, imádom a MALM bútorokat :)


sztem menj el az Ikeaba, és próbáld ki :) ennyiért tényleg megéri, de számítsd hozzá, h egy jó matrac legalább 50 rugany még pluszba.


ajánlom a hideghabot.

2011. aug. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk minden bútorunk Ikeás, több ágy, kanapé is, egyik sem nyikorog. Nagyon meg vagyok elégedve a minőséggel és ehhez képest az árak nagyon kedvezőek.
2011. aug. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vannak nyikorgó ágyaik, pl. tudtommal ez: [link]

De talán a malm nem fog nyikorogni, stabilabbnak tűnik a szerkezete.

2011. aug. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én szeretem az ikeás dolgokat és nagyon tetszenek, elégedett is vagyok velük, kivéve az ágyunkat, ami kb. 10x (és nem túlzok) leszakadt már, olyan gyenge minőségű... tavaly vettük, de ahogy nézem már nem is kapható... és nem is volt a legolcsobb (65ezer ft, tehát még 1x ágyat biztos nem veszek az ikeában.
2011. aug. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kedves utolsó előtti, ismerem azt az ágyat, barátnőmnek ugyan olyan van. :) Még nem tapasztaltam, hogy nyikorogna. Mindenki válaszát felpontoztam! Még egyszer köszönöm!
2011. szept. 10. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!