Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek így milyen lenne...

Szerintetek így milyen lenne egy galériaágy?

Figyelt kérdés

Panelban lakom, elég pici a szobám, szeretnék galériaágyat. Az IKEA-ban kinéztem egyet:


[link]


Ugye 164 cm van alatta, ami szuper, mert 158 cm vagyok. A lakás belmagassága 260 cm. A matracom pedig 14 cm. Tehát durván lenne 80 cm a matrac és a plafon közt. Lemértem magam ülve (bizony! :D), és kijön kb. a 80 cm, plusz a fenekem még benyomná kicsit a matracot.


Egyébként nem tervezek sokat üldögélni az ágyon, de akkor is félek, mi van, ha nagyon klausztrofób érzés lenne.

Van valaki hasonló helyzetben, vagy szerintetek is nagyon gázos? Mert nagyon kéne a hely.

Köszi!


2011. szept. 7. 23:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
Nekem maga az ágy sem tetszik, olyan "börtön" feelingje van. A másik pedig: 80 cm nagyon kevés, szinte meg sem tudnál fordulni.
2011. szept. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Azért megfordulni tudnék. Lemértem azt is, hogy ha fekszem, és kinyújtom a kezem, még nyújtózkodva ujjbeggyel sem érem el a 80 centit.
2011. szept. 8. 00:26
 3/16 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem sem dizájnos. Ha fenyőből lenne tettszene.
2011. szept. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nekem tetszik. És nem akarok akadékoskodni, de nem a dizájn a kérdés, hanem a gyakorlati része.
2011. szept. 8. 01:13
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Nem lesz jó! Olyan érzésed lesz mintha összeakarnának nyomni.
2011. szept. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%

Én 170cm vagyok és keresztlányomnak van ilyen ágya. Persze ő még kicsi 140cm. De én, mint keresztanyuka nem bírtam megállni, hogy ne másszak fel az ágyra. Olyan "kuckó" érzés. Nem rossz. Nekem bejött :)

Aludtam is ott. Semmi gondom nem volt.

2011. szept. 8. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
57%
A magasság szerintem nem az ágy lapjára vonatkozik, hanem a keretére. Miért nem olyat nézel, amiben alul asztal van, és akkor lehetne lejjebb az ágy.
2011. szept. 8. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%

épp a mostani IKEA katalógusban van egy nagyon jó emelt ágy, alatta könyvespolc, asztal, ha jól emlékszem, de az fa és nagyon igényesen néz ki.

én ezt elég feleslegesnek tartom, nincs alatta semmi, ha meg neked kell összeválogatni hozzá, elég nehéz lesz, hogy jól is nézzen ki...fából sokkal igényesebb

2011. szept. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szuper ötlet és tényleg olyan kuckó érzés. Egy szobában a legtöbb helyet mindig az ágy veszi el így viszont elég sok helyet tudnál spórolni.
2011. szept. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
57%

nem tudom hány éves vagy, de gondolom előbb-utóbb lesz egy udvarlód. na, ezen hogy fértek el ketten? :)


inkább vegyél egy ilyet: [link]

nem sokkal drágább, huzat nélkül még olcsóbb, elég rá egy ágyterítő. becsukva egyedül nagyon kényelmes, kinyitva ketten bőven elfértek rajta.


bár nem szólok bele, de ha már kiadsz ennyi pénzt, akkor gondolj a jövőre is :)


tiniként én is meg voltam bolondulva egy galériaágyért, mi is panelban laktunk. :)

2011. szept. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!