Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek így milyen lenne...

Szerintetek így milyen lenne egy galériaágy?

Figyelt kérdés

Panelban lakom, elég pici a szobám, szeretnék galériaágyat. Az IKEA-ban kinéztem egyet:


[link]


Ugye 164 cm van alatta, ami szuper, mert 158 cm vagyok. A lakás belmagassága 260 cm. A matracom pedig 14 cm. Tehát durván lenne 80 cm a matrac és a plafon közt. Lemértem magam ülve (bizony! :D), és kijön kb. a 80 cm, plusz a fenekem még benyomná kicsit a matracot.


Egyébként nem tervezek sokat üldögélni az ágyon, de akkor is félek, mi van, ha nagyon klausztrofób érzés lenne.

Van valaki hasonló helyzetben, vagy szerintetek is nagyon gázos? Mert nagyon kéne a hely.

Köszi!


2011. szept. 7. 23:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó ötlet. Aludni pont jó az az ágy, alá meg be tudod pakolni a jelenlegi bútoraidat. A dizájn ízlés dolga, ha neked tetszik, akkor miért ne.

A barátoddal meg majd megoldjátok, legfeljebb nem alusztok nálatok :)

2011. szept. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Nekem ez pont jó, mert beférek alá. Nem akarok olyat, aminek asztal van az alján, mert van egy szuper asztalom, és a többi bútor is mind megvan.

Kicsi a szoba, kanapé nem fér el! Az előző lakónak ebben a szobában egy kétszemélyes ágya volt, és annyi. Benyitottál az ajtón, és szószerint beestél az ágyba.

2011. szept. 8. 11:07
 13/16 A kérdező kommentje:
Egyébként mindenkinek köszönöm a válaszokat, mindegyik hasznos volt!
2011. szept. 8. 11:08
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is jól néz ki nagyon.
2011. szept. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
én is ilyet akartam pedig 30 nm2s szobám van vagyis igazából egy nagy franciát akartam de nekem nem engedi 21 éves koromig hogy fiúval legyek anyám...(amerika, akkor leszek nagykorú)...de végül nem kaptam ilyet mert amikor kipróbáltam tökre féltem rajta :$ szóval csak ha nem vagy tériszonyos.
2011. szept. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
nekem ugyan ilyen maga az ágyam is, és én nagyon szeretem, és ugyan akkora vagyok mint te. Én is a hely miatt is szeretem. Van elég helyem felülni és nyújtózkodni is :D sztem nagyon jó
2011. szept. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!