Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan lehet egy lakást...

Hogyan lehet egy lakást feldobni olcsó dolgokkal?

Figyelt kérdés

Egyetemre megyek és kintlakást bérlünk. Elég régi stílusú és nagyon unalmassak a szobák. mivel lehetne feldobni olcsón és egyszerüen? akár falak, akár dekorációk, bármilyen ötlet jöhet.


Esetleg linkek is jöhetnek ezzel a témával kapcsolatosan :)


2011. szept. 19. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

vannak szép dekortapéták, egy csík és kész. a cserepes virág is hangulatot ad. pl. én ma vettem 400 ft-ért leértékelt virágot, kettéültettem és a tévé melletti 2 vitrines szekrényre tettem, egész jól mutat és tök olcsó volt.

otthonról vigyél személyes tárgyakat, képeket párszáz forintért szintén tudsz venni.

2011. szept. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az első jó ötleteket adott! Én még hozzátenném, hogy jönnek a fagyok, sok kertes házban lakó rájön, hogy túl sok összegyűjtött/elszaporodott/szétültetett cserepes virága van a kertben, amit télire nem tud hova tenni, ilyenkor teljesen ingyen gyönyörű szobanövényekhez juthatsz hozzá, ha kicsit körbekérdezel! Jó ötlet egy akvárium is, ha kedves vagy és előadod, hogy nagyon szeretnél jó körülményeket a halaidnak, de nincs pénzed új akváriumra, az állatkereskedésben vehetsz használtan is talán, még ha nem is az elsőben, ahová bemész (én 5000 Ft-ért jutottam hozzá egy 100 litereshez, az állatkereskedő egyik boltja bezárt és a nyakán maradt).
2011. szept. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2011. szept. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2011. szept. 20. 06:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!