Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A minimál stílus jegyében...

A minimál stílus jegyében mivel rendezhetném be jövendőbeli garzon lakásomat?

Figyelt kérdés

A fő szempont az, hogy mutasson, minimál stílusú legyen, és az ára is minimális legyen.

Ha lehet linket, vagy képet tudnátok adni majd?


2011. nov. 22. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez necces. A minimál stílus csak nagyvonalú terekben, luxus minőségű anyagokkal és nagyon pontos koncepcióval lesz szép. Ellenkező esetben azt a hatást kelti, hogy bútorozás közben elfogyott a pénzed.

Egy garzont szinte lehetetlen, már a méretei miatt is minimál stílusban berendezni: túl kicsi, emiatt túl közel kerülnek a dolgok egymáshoz, és így nem adja azt a letisztultságot, ami kellene.


Tapasztalatból beszélek, én is próbálkoztam, panelban. De egyszerűen nem lehet szépen megcsinálni, úgyhogy inkább vettem pár képet és díszpárnát, hogy akkor legalább vidám, otthonos legyen a lakás.

Amúgy ezek szépek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


És ha megfigyeled, mindenhol nagy terekkel dolgozik. És hát nem ikeás bútorokkal..

2011. nov. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ha próbálkozol, világos színekkel fess ki mindent, meg azok legyenek a nagyobb bútorok is, mert tágítja a teret.
2011. nov. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Itt vannak jó képek:

[link]


Én inkább a modern stílusnál maradnék, mert a minimálhoz nagy terek kellenének. És ha a minimális áraknál maradunk, pl. ilyen szekrényt el tudnék képzelni:

[link]

Ilyesmi stílusú ülőgarnitúrával (gondolom olcsóbban is lehet találni hasonlót):

[link]

Ilyesmi konyhaszekrény:

[link]

2011. nov. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, igazatok van... amire én gondoltam inkább egyszerű formák, letisztultság, modern stílus... :) Köszönöm szépen!
2011. nov. 23. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!