Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Melyik két színt válasszam?...

Melyik két színt válasszam? Nem tudok dönteni. Szerintem a kéket nehezebben díszítem bordűrrel vagy bármi mással.

Figyelt kérdés

Gesztenyebarna bútorhoz, gyerekszobába melyik illik? Pici lakás, a nagyobb szoba a gyerekszoba, az első amit meglátnak ha belépnek. Szőnyeg mindegy, mert a fal színéhez választok. Van bent egy galéria rész, ott van a nagyobbik gyerkőc, ahhoz tartozik egy zöld csúszda. Mindegy, mert csak a színek miatt.

Ez a színpaletta

[link]


és ezek a lehetőségeim:

Színek:pipacs 1db, tűzliliom 1,szarkaláb 1, habszegfű 1, sulyom 1, hajnalka 2, kövirózsa1, buzogány 1, levendula 1, gyékény 1, orgona 1, bogáncs 1, aranyvessző 1, rezgőfű 1, mesevirág 1,

A következő kombinációkon gondolkodom:


Ezt:


[link]

ezzel:


[link]


vagy ezt a kettőt:


[link]


[link]



2012. júl. 4. 06:53
 1/1 anonim válasza:
Nekem a második jobban tetszik, de így azért nehéz elképzelni, hogy hogy is nézhet ki valójában:)
2012. júl. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!