Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mennyibe kerülnek a vízágyak?...

Mennyibe kerülnek a vízágyak? Hol lehet kapni? "Sima franciaágy" helyett ajánlanátok? :-) Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Milyen rajta az "együttlét" házaspárnak? Nagyon rugalmas? Ha fűthető, mennyire az?
2009. nov. 3. 21:44
1 2
 11/15 niki100 ***** válasza:
73%

Nagyon sokan használják, akiknek sérvük van, nyitott hátgerinccel születtek, akik felfekvéses betegek és sorolhatnám még.

Kórházaknél, magánkórházaknál elterjedtebb, de már sok magán személy is vásárol otthona.

Akik nyavajognak, hogy nem jó azok valószínűleg ki sem próbálták,csak beszélnek a levegőbe. SZép napot!

2011. nov. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Mamby válasza:
Hali! Hogy alakult? Meg lett? Mert ha igen, és még nézegeted a válaszokat, érdekelne. Mindenem a víz és a halak, és most néztem ki magamnak egy ilyen ágyat :3
2014. márc. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
48%

Eloszlatva a sok baromságot amit itt egyesek összehordtak.

Egyáltalán nincs semmi probléma a vízággyal, mi minimum 5 éve használjuk, máson már nem is aludnánk.

A gerincet és minden egyebet nyakat stb rendkívül jól tartja, és támasztja alá, úgy, ahogy azt semmilyen más matrac nem képes.


Nem tudod kifeküdni, mert a vizet nem lehet.

Nem hullámzik, mert csillapító van benne kivéve ha nem szart veszel.


Nem puha, csak gondoljon bele aki hülyeséget beszél, a víz nem összenyomható, ellentétben a bonelrugóval, és szivaccsal.

Mindig felveszi a tested formáját, és mindig tart.

Baromi kényelmes, és kellemes, pláne amikor télen átfagyva belehuppansz.


Semmi, de semmi negatív nincs vele kapcsolatban amit fel lehetne hozni.


Drága?

Olcsóbban vettük mint egy szaros kikás ágyat, és azt pár évente cserélni kell.

Ezt egyszer kell vízzel feltölteni, és kész.

Mi még kondícioálót sem tettünk bele soha, és 5 év után költözéskor leengedtük a vizet, és tiszta volt, áttetsző, és még szaga sem volt.


Ja, és semmi spéci szerkezet nem kell a melegen tartásához, sima egyszerű fűtése van, ezért télen le lehet kapcsolni a radiátort, nyáron pedig hűvösebb tőle a szoba.

Azóta nincs hátfájás, láb zsibbadás. és stb.


Szóval a sok kókler okoskodó az áltudományos butaságait, inkább írja a főzőcskézős rovatokba, mert egy szó sem igaz belőle.

2016. nov. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én egyszer egy bútoráruházban próbáltam ki, nagyon bejött, de nem mertem megvenni... Mi van, ha kiszakad... :D :O
2018. jún. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
inkább az mint a gumióvszer
2020. aug. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!