Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » 17 éves lány vagyok. Hogyan...

17 éves lány vagyok. Hogyan dobjam fel a szobámat?

Figyelt kérdés
Kérlek írjatok tippeket,hogy mivel dobjam föl egy kicsit a szobámat.Szeretem a jó színes dolgokat,és nem riadok attól se vissza,ha saját kézzel kell megcsinálnom.Sőt...jobb lenne,ha magamtól kéne díszítenem,de nincs ötletem...
2008. júl. 17. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ez attól függ, hogy most milyen stílusú a szobád. Most nagy divat a plafonról, ajtóról stb. lelógatott gyöngyfűzér. Egy-két kreatív boltban látni is mintát. Aztán vehetsz mindenféle mecsestartót (de akár csinálhatsz is saját kezűleg, mert kreatív boltban találsz hozzá alapanyagot), színes illatos gyertyákat. Akár egy új függöny is fel tudja dobni a szobát (nem fehér csipke, hanem valami színes anyag). Vehetsz valami divaltos, modern szőnyeget is, olyat amibe van valami minta... virág, lepke stb. Rengeteg lehetőséged van!
2008. júl. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

szia!

énis azt javaslom nézz szét kreatív hobbyboltokban, biztos tudnak neked ajánlani valamit!

rajzolj nagy papírra, és tedd ki a faladra, szép színeset! az se baj ha elrontod, legalábbis szerinted, ettől még egyedibb lesz! próbálj meg absztakt világot létrehozni a papíron!minél színesebb annál jobb! Vehetsz színes függönyt, ami iszonyat jó hangulatot csinálhat a szobádnak! vegyél hozzá ugyanilyen színű párnát, vehetsz babzsákot is! ha gondolod át is rendezheted a szobád:)

hajrá!

2008. júl. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pedig azt mondom, ne tegyél fel porfogókat, hanem festesd ki egyszínű sárgára a falakat majd te magad fess rá kb 50 cm átmérőjű virágokat ( pl 6 sziromlevéllel) tetszőleges számban de akár méretben és színben is. Ceruzával felrajzolod, könnyen radírozható is, és aquacolor festékkel kifested. Ha nem, akkor lehet kapni is ilyen virágokat papírból, de azok fogják a port, nem előnyös. Én festenék :) Festettem is a gyerekemnek. Sok sikert!
2008. júl. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
74%
Oké csajszi,én tudok egy nagyon cool megoldást,ha passzol az imidzsedhez,meg egyebek. Persze ez csak részben dobja föl a szobád.. :/ Szaal aggas föl a szekrényedre rengeteg CD-t! Hja.. Azt :D De persze azzal a felükkel, ami szivárványosan fénylik! Az egészet rakd teli, és nagyon kúl lesz, ha szereted az ilyen csilli villi szarokat ;P Én is ezt csináltam ésh.. (Y) :)
2008. júl. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
33%
Velem:)
2008. júl. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek!!tutti megcsinálom ezeket!!

amúgy ezt a "Velem"-et hogy gondolod? :D

2008. júl. 26. 16:28
 7/8 anonim válasza:
Az én meztelen testemmel! 18/F
2010. jún. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nézz el ide, itt van egy hasznos cikk: www.creativegirl.eoldal.hu
2010. júl. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!