Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szegeden olcsó konyhabútor...

Szegeden olcsó konyhabútor üzletet hol találok?

Figyelt kérdés

A papp bútorházakba nézelődtem, ott 70 ezertől kezdődnek a bútorok, de azok 200 cm-esek és nekem max 190 cm hosszúságú bútor fér be.

Valamint ha kihozzák, nem szerelik be a bútort. Kivel tudnám beszereltetni?

Tudtok má olcsó konyhabútor üzleteket még?


2009. dec. 19. 12:01
 1/2 anonim ***** válasza:

a normális konyhabútor nem olcsó. az olcsó konyhabútor hamar tönkremegy.

szerintem nézz körül a neten, kérj árajánlatot, menj be az üzletükbe, mondd el, hogy milyet szeretnél.


mi is így cselekedtünk anno a párommal, van pár vicces sztorink is :)

végül kiválasztottuk azt, ami a legkorrektebb és legszimpatikusabb volt, és megcsináltattuk. 3 év gari van rá, eddig nem dőlt össze :)

2009. dec. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Praktikerben is vannak olcsóbb típusok. De a Papp bútorban elég nagy a választék olcsó bútorokból és több elemből össze is lehet válogatni, hogy hogy nem találtál?

Én egyszer csináltattam, még nagyon régen, majd 10 éve panelba, akkor volt 50.000 és az asztalosok be is szerelték.

2009. dec. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!