Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan rendeznétek be? Amerika...

Hogyan rendeznétek be? Amerikai konyha, nappali, háló.

Figyelt kérdés

A bejárat a 0,8-as feliratnál van, ott az ajtó. A konyhába a csap és a tűzhely csak a bal oldalon lehet. Nagyon kicsi a lakás, összesen 44 nm, most vettük, teljes körű felújításra szorul. Bármilyen ötlet jöhet, lényeg, hogy a terek nagyobbak legyenek. Tehát hogyan rendeznétek be? Ja, és mennyire érdemes parkettát tenni a konyhába? Hogy nagyobb legyen az összhang a nappali és a konyha között! (járólap nem lesz a nappaliban! ) Modern stílusban, de nem futurisztikusban, és csak saccra érdekelne, nem konkrét bútorok, hogy pl ikeából ez meg ez. Hanem mondjuk térelválasztónak egy bárpult a konyha és a nappali közé, stb.

[link]


2009. dec. 28. 22:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
És a fürdőszoba és a wc hol van? (a vizesblokkok miatt kérdem).
2009. dec. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
azt nem rajzoltam le, de pont bal oldalt a konyha mellett közvetlenül a wc, és a mellett a fürdő.
2009. dec. 28. 23:04
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Például:


[link]

2009. dec. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

modernebb stílusban:


[link]

2009. dec. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

konyhába plafonig érő szekrény, hogy minden hely ki legyen használva (felfelé):


Például így:


[link]

2009. dec. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket! További ötleteket is várok! :)
2009. dec. 28. 23:36
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

én a bejárat melléa jobb oldali falra csupa szekrényt tennék, az ikeában kaphatóan nagyon jó, mutatós gardróbszekrények. aztán cisnáltatnék bárpultot a konyha és a nappali közé, de olyat, aminek az alja szekrény, nem csak egy pultból áll. oda is sokminden fér.

konyhába én nem tennék parkettát, nekem oda nem illik, de nálunk is van, ahol lap és parketta találkozik, egy jó elválasztóval nem bántja a szemet.

2009. dec. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
A konyha és a nappali között egy pult szerintem nagyon jó ötlet. Így legalább az étkező asztal része is megvan oldva a dolognak viszonylag kis helyen. Meg amúgy is nagyon jól tudnak ezek kinézni. Ha lesz valami hasonló lakásom, akkor nekem is tuti lesz pultom :P
2009. dec. 29. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Akkor pár ötletem volna, mint volt kis lakás tulajdonos (33nm-en):

- A nappalid legnagyobb falát bepolcoznám mahagóni színben úgy, hogy középen egy álkandallót csinálnék, (elég jó meleg érzete van) felette egy nagy tükörrel. Képem is van róla, bár a tükör akkor ki volt véve....:

[link]

- A konyha-nappali tér-elválasztást régi téglával oldanám meg és némi üvegtéglával. Bárszékekkel körbe lehetne ülni és egy kis álmenyezetben LED-es világítással tökéletes megvilágítása lehetne. Az üvegtégláknak is!


Egyéb LED megvilágítási ötleteim is vannak...!

2009. dec. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nekünk 70nm es a házunk, és modern amerikai stilusú. nem új ház úgy lett átalakitva. nekünk bár pult van azon eszünk, nincs asztal, fél köríves a őult, és lépcsövel kell felmenni a főzőfülkébe. két nagy oszlop van amin fehér lessz a stukkó, és barack lessz a falszin. a szobá kicsi de gardrob van benne, ha érdekel képet tudok küldeni emilban róla. 40nm es a nappali és a konyha. a szobák picik, de gardobjuk van
2009. dec. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!