Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Akinek van otthonában infrasza...

Akinek van otthonában infraszaunája, mennyire használja ki?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalataitok vannak és milyen típusú szaunával? Megéri befektetni, az idő múlásával nem kopik a lelkesedés?

2015. jún. 18. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy az infraszauna meg a szauna közt mi a különbség. Nekünk a szuterénben van egy szauna, és mellette bukókád hűsölni. Akiktől vettük a házat, minden héten két-három alkalommal használták, nyugdíjasok voltak. Mi három év alatt egyszer sem. Még kis sem próbáltuk...


[link]

2015. jún. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Több jelentős különbség is van: az infra azonnal melegszik, kevesebb energiát igényel, de alacsonyabb hőfokon üzemel (45-65) és sokkal tovább kell használni ugyanazért a hatásért (30-45 perc a javasolt alkalmanként).


A finn szaunát sokkal több idő felfűteni, ezáltal többe is kerül (fogyasztása az infra négyszerese is lehet). Magas hőfokon üzemel (70-100 fok az átlag). 10-15 perc az átlagos idő, amit benn töltünk.


Kérdező: nekünk finn szaunánk van, heti többször használjuk, imádjuk a férjemmel. Mondjuk mi tényleg fanatikusak vagyunk, egyébként is eljárunk olyan "szaunaparadicsomokba", ahol 15-20 féle szauna, felöntés közül lehet válogatni.


Az infrát nem szeretem, hatástalannak érzem.

2015. jún. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ismerőseim közül senki nem használja rendszeresen, annak ellenére, hogy amikor wellnessellnek szállodában, naponta többször bemennek. Otthoni környezetben nem "vágynak rá". Ugyan ez van a jakuzzival. Többnyire a jakuzzi és a szauna is akkor megy, ha valami összejövetel van. Az infraszaunát én sem szeretem, nincs meg az a szagos-párás szauna feeling, amit kedvelek.
2015. jún. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!