Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mennyibe kerüle egy 50 nm-es...

Mennyibe kerüle egy 50 nm-es panel lakás felújjítása?

Figyelt kérdés

Járólap és parketta csere wc és fürdő teljes felújítása. Konyha felújítása, ablakok cseréje műanyagra és egy 1,5 méter széles falbontás?

Tudom, hogy az anyagártól is függ, de mégis tól-ig válasz is jó mert elképzelésem sincs mennyi lehet.


Köszönöm.


2010. márc. 22. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Kb. 2 óra ezeknek utánanézni és akkor megközelítő árat kapsz!

De legyen kb. 1 millió, de lehet több is...sőt.

2010. márc. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

az enyém két milka volt ablakcsere nélkül, viszont nagyon fullos konyhabútorral.

az anyagok középkategóriásak, nálam is volt némi falbontás, villanyvezeték, gázvezeték csere. új, épített zuhanykabin.


tehát kb úgy nézett ki, h porig romboltuk a lakást, és szinte újjáépítettük.


új tapéta, festés, mázolás, lamiparkett, járólapok, csempe, stb.


de olyan jó itt élni, hogy egy palotára sem cserélném el, hiába csak 1 50nm-es panel :)

ha van még kérdés, igyekszem válaszolni. üdv.

2010. márc. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2-2,5 millió simán lesz. Nekünk csak a fürdőszoba felújítása volt csak 500 ezer, pedig "csak" középkategóriás dolgokat vettünk bele, tehát semmi luxus nincs benne.
2010. márc. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Legalább mostmár tudom mire számítsak. Első lakásomat venném meg és panelra van pénzem, viszont lenne lehetőségem felújítani is. 2 millió nem semmi. + még nekem a háztartási gépek és bútorok. Hát azért ezt jól meg kell szervezzem, hogy minden beleférjen.
2010. márc. 22. 19:18
 5/8 anonim ***** válasza:

legalább 2 és fél millával számolj, gépekkel együtt. de lehet több is... az ablakok iszonyatos drágák, talán ha nem muszáj, akkor ne cseréltesd ki.

azt elfelejtettem írni, hogy nekem a konyha és a fürdő ki lett cserélve, mert csak bukóra nyíltak, meg elég xarok is voltak. ha a többi ablak is új lenne, már 3millánál tartottam volna...


egyébként hol néztél panelt?

elhamarkodott ablakcsere előtt kérdezd meg, hogy tervez-e felújítást a ház, mert ha igen, akkor inkább buksz a cserén, mint nyersz.

2010. márc. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
1,5-2 millkA Én egy 49 nm es lakást terveznék felújítani ha sikerül a hitel. (most várom a bank válaszát). DE nekem is mindent de mindent ki kell cserélni. Villany víz vezetéket, fürdőt totál, konyhát totál, ablak csere, festés, járólap,radiátorok, ajtók, vízmelegítő, mindent mindent. Én ennyit számoltam, közép kategóriásnak. Ja, és plusz nekem is minden háztartási gép (hűtő, mikro, tv, dvd, mosógép)
2010. márc. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
11.ker-ben szeretnék panelt venni. Ahol egy lakás tetszett nekem az a ház nincs felújítva és nem tervetik. Legalábbis a tulaj ezt mondta. Kemény fába vágom a fejszém. A 3 millió az már sok lenne nekem. Jól ki kell kalkulálnom mire költsek és mennyit. De a fürdő és a konyha katasztrófa ahhoz mióta megépítették a házat nem nyúlt senki.
2010. márc. 23. 13:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kb.1-2,5 millió közötti. Persze ez sokmindentől függ. Itt amin tudsz spórolni, az a közepes árkategóriájú csempe, a konyhabútor, s ha nézed, hogy hol mihez jutsz hozzá olcsóbban.
2010. márc. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!