Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Gáztűzhely vásárlásánál mi az...

Gáztűzhely vásárlásánál mi az amire ajánlatos odafigyelni (itt tulajdonságokra is gondolok)? Mi az a teljesítmény aminél alább nem ajánlatos adni?

Figyelt kérdés

Egy olyan közép árkategóriában gondolkozom, szóval a határ nem a csillagos ég :)

Amihez ragaszkodok: 4db-os főzőzóna, és ha lehet teljes mértékben gázzal való működés. Mert én legalábbis úgy gondolom, hogy az elektromos sütőzónás a villanyt eléggé eszi, még egy A energiaosztályu is.

Köszönöm a segítséget! Minden hasznos infó jól jön, akár olyan is, mint a mosógépnél ajánlatos olyat nézni, aminek a mosószer adagolója kivehető így könnyen takarítható...Tudom itt ilyen nincs, de más biztosan, amire én nem is gondolnék milyen hasznos tud lenni.


2010. márc. 28. 14:28
 1/1 anonim válasza:

Csak Gorenjet ne...

Igaz nekem a sütője villany, de 2,5 éves, épphogy lejárt a garancia, és ha sütök benne, a melegtől megenged az ajtó és résnyire kinyílik :(

2010. márc. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!