Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Konyhaszakértő Kft-vel aki...

Bellu56 kérdése:

Konyhaszakértő Kft-vel aki csináltatott konyhát, mi a tapasztalata. Az általuk készitett konyha mennyire váltotta be a hozzá fűzött elvárásokat? Anyag és a kivitelezés minősége? Megérik az árukat?

Figyelt kérdés

#Konyhaszakértő Kft. #konyha felújítása #konyhabútor tervezés
2016. dec. 21. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Szép konyhabútorokat csinálnak,de van sok asztalos,aki ugyanolyan szépen megtudja csinálni és nem kerül annyiba.Itt nem sok mindenkit fogsz találni,aki náluk csináltatott konyhabútort,mert nagyon drágán dolgoznak.
2016. dec. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, igen ez a problémám nekem is, az áruk, csak az a baj, hogy a konyhám nem átlagos, nem lehet berendezni kész modulokkal. Jó bútorasztalost pedig nagyon nehéz találni, pontosabban, csak utólag derül ki, hogy jót választott-e az ember, sajnos.
2016. dec. 24. 11:03
 3/5 anonim ***** válasza:
A legjobban úgy lehet őket kiszűrni,hogy mutasson referencia munkákat.Ha nem tud mutatni különböző kifogásokat mond,azzal biztosan nem szabad csináltatni.Én fele annyiért csináltattam konyhabútort,mint amit az agyonsztárolt konyhastúdiók ajánlottak.Biztosan fogsz találni jó asztalost,aki minőségi munkát csinál,csak keresni kell.
2016. dec. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nos, ha budapesti vagy, és esetleg tudsz valakit ajánlani, szivesen venném, mert igazad van, többeket meg kell nézni mielőtt az ember egy ilyen nagy munkát rábiz valakire.
2016. dec. 25. 11:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Debreceni vagyok,így sajnos ebben nem tudok segíteni.
2016. dec. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!