Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mire ajánlott odafigyelni egy...

Mire ajánlott odafigyelni egy kanapéágy, vagy dupla fotelágy vásárlásánál? Honnan tudom, hogy az valóban alkalmas e a minden esti rajta való alvásra is, vagy csak azt mondja az eladó, hogy megvegyem?

Figyelt kérdés

Mindennapi (alvás) használatra lenne és inkább kanapéágyra gondoltunk.

Olcsó, de jó minőséget honnan tudnánk venni? Mi ajánlatosabb: netren keresztül rendelni, vagy inkább nem annyira tetszőtt helyi bútorboltban megvenni? Vagy vállalnak a bútorboltok olyat, hogy pl. viszek képet, hogy milyen legyen, a méretet megmondom ill. a húzatot is kiválasztva legyártják valameilyen előszerződést kötve? Ilyekor mi az, ami mindenképpen ajánlott ebbe az előszerződésbe belefoglalni (pl. ha az előre elmondott elvárásaimnak nem felel meg, nem is viszem el, és nem fizetek érte.)?


2010. máj. 9. 16:19
 1/2 A kérdező kommentje:
Most olvastam, hogy az IKEA-sok erre a célra alkalmatlanok.
2010. máj. 9. 16:56
 2/2 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy szerintem a terveztetés meg az olcsóság nem jön össze egyszerre. Mi a kanapénkat kép alapján csináltattuk, de így drágább volt, mintha készen vettünk volna egyet. Nekünk kihúzhatós, de minden napi alvásra nem javasolták. Én a helyedben a helyi bútorboltban venném meg. Elmondanám, hogy mindennapi alvásra kellene. És egyébként ott is csinálnak olyat, hogy ha nem tetszik a huzat, ami éppen van rajta, akkor másikkal rendelheted meg.
2010. máj. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!