Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mivel dekoráljam a bejárati...

Mivel dekoráljam a bejárati ajtómat? Hogyan emeljem ki, hogy hívogató, barátságos legyen?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy a bejárat oldalra néz, nincs előtető még felette de jó lenne már kiemelni valamivel. Virágokat tettem kaspóban a járda mellé, illetve a stablonnál a gerendára belógós virágtartót tervezek.


A ház fehér (lesz), az ajtó sötétbarna, üveg nincs benne. Előtte betonjárda (még nincs járólap rajta), és térkő (szürke).


Ja, kutya van, tehát valami "kutyaálló" ötlet kéne.


Ha képeket tudtok linkelni az is jó.


2010. júl. 1. 13:07
 1/2 anonim válasza:

-lámpát rakni fölé, vagy az ajtó bal és jobb oldalára

-valami szép, designos lábtörlő. az eléggé hívogató :) [link]

-valami ajtódísz. nem csak karácsonykor vagy húsvétkor. pl:

[link]

más ötletem sajna nincs..

2010. júl. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, ezek valóban jó ötletek, csak valami szépet szeretnék. Tetszik is a lábtörlő, amit linkeltél.


Most fűzfavesszőből gondoltam, hogy fonok valamit az ajtó köré, amire szezonnak megfelelően lehetne dekorációt tenni.

Valami növény lenne jó még, aminek nem kell túl nagy kaspó, mert a járdán közlekedünk és nem csak mi, hanem anyósék is ott járnak, így közelíthető meg a lakásuk, szóval a járdát nem szeretném torlaszolni.

Örökzöldet és valami futót gondolnék, amit láncon lehet felfuttatni, de nincsenek tapadókorongjai, hogy a vakolatot nem szedje fel.

2010. júl. 2. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!