Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Éves elszámolás miért ennyi,...

Éves elszámolás miért ennyi, ha folyamatosan fizettem?

Figyelt kérdés
Panel lakás, távhő, általàny elszámolás. Minden hónapban 9 ezret fizettem fűtés számlát. Erre most kijön egy számla.. elszámolási időszak 2021 április tól 2022 október.. és kapok egy 60 ezres számlát.. miért is, ha eddig is fizettem? Azt amit eddig fizettem az hova ment? Most minek fizessek mégegyszer?

2022. okt. 16. 20:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Te tényleg egy burokban élsz? Hónapok óta folyik a csapból is, de akkor leírom ide is: a gáz 6-8-szorosára drágul. Örülj, hogy csak 6-szorosára nőtt magad, más még ennél is többet fizet.
2022. okt. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Ez irreális, hiszen az emelt energiaáras időszakban (július óta) nem is volt távfűtés. Jobban meg kell nézni azt a számlát, mit számoltak el rajta.
2022. okt. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%

Sok paneles hiszi azt, hogy olcsó a panellét, azután amikor megjön a rezsiszámla csodálkoznak.

A komolyabb fűtésszámlák pedig majd ezután jönnek, hogy szép karácsonya legyen a panelproliknak is.

2022. okt. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Benn van a nevében, hogy átalány. Te fizettél egy fix összeget minden hónapban, gondolom most volt óra leolvasás és mivel ténylegesen többet fogyasztottál mint az átalány a különbözetet ki kell fizetni.
2022. okt. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Biztos többet fűtöttem...az elszámolási időszakban konkrétan 0-án volt mindenhol a termosztát. De rohadjak meg fizessem ki az én qrva anyám. Ok. Köszi xD
2022. okt. 16. 21:22
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Nézd meg az órát mennyit mutat.
2022. okt. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

Simán lehet tévedés is, nézz utána mielőtt agyvérzést kapsz!

Én vagy 6 éve kaptam a TIGÁZ-tól elszámolást, amiben több mint 3 millióban állapították meg amit rá kell fizessek és a következő éves átalányaimat 350eFt/hó-ban határozták meg.

Mindezt egy 45 m2-es vályogházra, amiben volt írd és mond EGY gáztűzhely.

Villanybojler és hőtárolós villanykályha volt minden egyébre.

2022. okt. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Fáradj be az ügyfélszolgálatra és kérdezz rá, hogy mi ez és mi alapján számlázták ki ezt az összeget.
2022. okt. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az lesz, csak azért írtam ki, hátha valaki tapasztalt már hasonlót.
2022. okt. 17. 08:09
 10/12 anonim ***** válasza:
37%
Kérdező, mindenki tapasztalja ezt. Mindenki! Nem tűnt még fel, hogy 8-szorosára emelték a gáz árát? Mindenhol?
2022. okt. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!