Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Éves elszámolás miért ennyi,...

Éves elszámolás miért ennyi, ha folyamatosan fizettem?

Figyelt kérdés
Panel lakás, távhő, általàny elszámolás. Minden hónapban 9 ezret fizettem fűtés számlát. Erre most kijön egy számla.. elszámolási időszak 2021 április tól 2022 október.. és kapok egy 60 ezres számlát.. miért is, ha eddig is fizettem? Azt amit eddig fizettem az hova ment? Most minek fizessek mégegyszer?

2022. okt. 16. 20:24
1 2
 11/12 everlight ***** válasza:
17%
Nem a magas árakkal hanem az alacsony fizetésekkel van a gond.Svájcban 5 ször magasabb a mediánbér mint itt simán ki tudják fizetni a rezsit.DE a legtöbb Európai országban így van.Teljesen mindegy milyen ütemben emeli a kormány a rezsi árakat úgyse tudja majd kifizetni az emberek jelentős része.
2022. okt. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
57%
9000 Ft-os átalány nagyon kevés. Nem kell belekeverni a gázár emelkedést, te eddig túl keveset fizettél.
2022. nov. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!