Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Az embereket miért nem érdekli...

Az embereket miért nem érdekli, ha leáll a Távfűtés valami hiba miatt?

Figyelt kérdés

Tegnap este leállt a távhő keringtetőszivattyúja, ezért felhívtam a hibabejelentő számot.


Az ügyfélszolgálatos még meg is köszönte a hibabejelentést, azt mondta maguktól észre se vett~k volna. Végülis 1 óra alatt megoldották.


Éjszaka néztem 6-8 Fokig is süllyedhetett volna a külső hőmérséklet.


A lakókat ennyire nem érdekli ha hiba van a Távhővel?


Már csak 2 dologra tudok gondolni:


1) Vagy az idősek annyira süketek, hogy nem is hallják a keringtető szivattyút.


2) Vagy aki észlelte is a hibát......lehet titokba még örült is neki, hogy "jaj de jó, végre nem fűtik éjszaka sz..rá a panelt"



2023. febr. 24. 15:40
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nem, a harmadik lehetőség a legvalószínűbb: várták, hogy a túlbuzgó szomszéd jelentse inkább be.
2023. febr. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Én örülnék, ha éjszaka már egyáltalán nem fűtenének. Minek 24 fok éjszaka?
2023. márc. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

#22: ez nálunk nagyon jól működik, szigetelt házban nalunk, a radiátorok teljesen elzárva.

Éjszaka épp csak langyosak a csövek, kb 2 fokkal hűvösebb van, reggel 5-6 körül "indul" a fűtés.

2023. márc. 11. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!