Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Egy feministának mi a vélemény...

Egy feministának mi a véleménye a prostituált nőkről?

Figyelt kérdés

2020. aug. 18. 22:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
55%

lásd 10:

Mivel leszbikus az összes feminista, irigyek a férfiakra.

Valahol megrekedt "nők" a férfiak és a nők között.

Minden olyan zavarja, meg idegesíti őket, ami a férfiaknak kedvez a nőkkel kapcsolatban.

És bármi, ami egy nőnek jó, azt hiszik, az rossz.

Egy nő ne éljen férfival, ha nővel él az jó, érdekes, izgalmas, férfi ne legyen főnök, nők legyenek a parlamentben, stb.

Péniszirigység, vagy hogy is mondják...

Beteg nők halmaza.

2020. aug. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Feminista vagyok. A prostik: szabad nők, aki úgy élnek, ahogy nekik jólesik.
2021. jún. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én feminista vagyok és rettenetesen sajnálom a prostitualltakat a kiszolgáltaott helyzetük miatt meg hogy erre kényszerültek.
2022. máj. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Miért, minek hívnád azt, amikor valaki nem nemi indíttatásból fekszik le valakivel?"


Megfordítom a dolgot neked. Tegyük fel, hogy senki se ad neki pénzt a szexért, ezért nem lesz mit ennie, és éhenhal. Na, ezért nem nemi erőszak.


Amúgy gazdag politikusok is járnak oda, meg általában olyanok is, akik nem 150 kiilós elhízott pasik, kettő foggal és hosszú körmökkel.

2023. jan. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!