Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Meddig tudnak még rávenni,...

Meddig tudnak még rávenni, hogy 5-6 havonta kell az ismétlő oltás a covid ellen?

Figyelt kérdés

2022. jan. 24. 12:33
A kérdező szavazást indított:
Oltatlan vagyok, engem nem fognak meghülyíteni
1x oltottak, ennyi elég volt
2x oltottak, ennyi elég volt
2x oltottak, de beadatom a harmadikat is
3x oltottak, de többször nem megyek el
3x oltottak, ha kell megyek a negyedikért is
A 456. oltást is beadatom, ha azt mondják
38 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
6%
Most ezen hisztizni kb annyira értelmes, mint hogy miért kell többször levágnod a körmöd az életben, és nem elég egyszer. Vagy miért kell a gyógyszert minden nap bevenni, miért nem elég egyszer.
2022. jan. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
75%
Mindenkinek a saját dolga eldönteni, hogy kéri-e vagy nem. Én személy szerint nem vagyok beoltva, és nem is leszek. Megértem azt, aki úgy döntött, hogy kéri, még azt is, ha elment másodikért is, de ahhoz már valaki vagy nagyon hülye és naiv, ha felveszi az xediket, vagy ennyire retteg, hogy nem képes felismerni, hogy meg van vezetve, hogy ez mar reg nem a vedettsegrol szol.
2022. jan. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%

"de ahhoz már valaki vagy nagyon hülye és naiv, ha felveszi az xediket, vagy ennyire retteg, hogy nem képes felismerni, hogy meg van vezetve, hogy ez mar reg nem a vedettsegrol szol."


Mielőtt még nagyon belesüllyednél az összeesküvéselméletek világába, halkan megsúgom hogy a kórházi szakdolgozóknak már a covid előtt is évente kötelező volt az influenza és hepatitis elleni védőoltás. De neked miért is lenne bármi fogalmad ilyenekről.

2022. jan. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
5%

"Oltatlan vagyok, engem nem fognak meghülyíteni"


igen, és az ilyenek írogatnak olyanokat a facebookra hogy az oltásba vemhes koca vizelet van, meg éles grafénoxid ami szétroncsolja a sejtfaladat, ami amúgy csak növényeknek van.

2022. jan. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%

4-es!

Tibike!

Grafén oxid van ezekben a szutyok vackokban, és nem is kevés mellékhatást okoz.

legtöbb gyulladásos, anafilaxiás reakciót is a nano részecskékhez kötik ezekben a vakcinákban, grafén oxidon kívül még kettő fajta van bennük, a nyugati típusúakban.

Kínaiban csak grafén oxid, azért is volt kevesebb mellékhatása.

Mit gondolsz miért erőltetik ennyire a nyugati vakcinákat?

hmmm, kicsifiam?

2022. jan. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Remélem cukorbetegek lesztek, akkor se oltattok majd inzulint.
2022. jan. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

6

"Remélem cukorbetegek lesztek, akkor se oltattok majd inzulint."


A kettő teljesen más tészta...Az inzulin az életben maradáshoz kell a betegnek.És nélküle szinte biztosan meghal.A covid oltás nélkül meg kb. ~2% esély van a halálra fertőzés esetén....

2022. jan. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az inzulin az nem oltás.... sokaknak beszólnak itt, hogy nem jartak biológiaórán de ekkora hülyeséget meg senkitől se olvastam itt.
2022. jan. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%

8


Hát igen.Ennyi erővel bármi amit fecskendővel adnak be az oltás. Mondjuk a heroin is...

2022. jan. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

7-esnek


Dehogy 2%


0.05% egy 45 eves ember mortalitasi kockazata. Azaz 1/2000 vaxolva pedig 1/100.000

2022. jan. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!