Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért zavarja az EU-t, hogy...

Miért zavarja az EU-t, hogy mi Magyarok az orosz barátaink mellett vagyunk?

Figyelt kérdés
Mégis hogy képzelik hogy minket piszkálnak ezért?

dec. 14. 13:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, az oroszok legfeljebb a te barátaid bár inkább a felmenőidnek nevezném őket. De hogy pontosan Igor vagy Jevgenyij volt az "elkövető" azt 70 év után nem tudni.
dec. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
37%
Az EU-t speciál nem érdekli hogy mi vagyis a fideszesek ki mellett vannak. Viszont ha már Moszkvapártia hát egyenek Moszkva asztaláról.
dec. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom eldönteni, hogy a kérdező a hülyébb vagy azok akik felülnek a trollkodásának.


Ugyanakkor szerintem érdekes kérdés lenne, hogy miért ennyire fontos az EU számára az egységes fellépés Oroszország ellen, amikor mondjuk a magyar "támogatások" teljesen eltörpülnek ahhoz képest amennyit üzletel velük a nyugat. (senkinek se érdeke, hogy ne tegyék ezt meg, mert egyszerűen akkora ország Oroszország, hogy komoly gazdasági következményei lennének az egész világra ha tényleg sikerült volna őket elszigetelni)

dec. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Fordítsuk meg a kérdést, miért zavarja a magát magyarnak vallót, hogy az EU meg miért ukrán barátai mellett van ?
dec. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs bajom az oroszokkal de semmiképp nem vagyok Putyin és társai mellett.
dec. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
33%

ma 13:29

Mert nincs az ukrán barátai mellett az EU/NATO. Ha te összeverekszel valakivel akinél pisztoly van és én adok neked egy kést azzal a barátoddá váltam? (úgy, hogy igazából géppisztoly is van nálam)


Most is bedobják az EU-s csatlakozást aminek semmi értelme nincs, csak szimbolikus tett lehet maximum és akarunk adni nekik 50 milliárd eurót, ami csak arra elég, hogy húzzák még fél-1 évet de ebből nem hogy területeket nem fognak visszaszerezni hanem még az is kétséges, hogy meg tudják azokat tartani amiket most birtokolnak.


Pl. arról volt szó, hogy az EU ad nekik 1 millió tüzérségi lőszert, valahogy ez nem jött össze, nem sikerült az egész NATO-nak az, hogy ennyire felpörgesse a termelését, közben meg az oroszok 2-3 milliót gyártanak évente. (Oroszország lakossága 140 millió, GDP 1 800 milliárd, NATO tagállamok lakossága 957 millió, GDP 32 000 milliárd ) Milyen barátok vagyunk ha csak annyit adunk, hogy biztosan ne nyerjenek? Mibe fektetnek be az ukránok azzal, hogy szarrá adósítják magukat, embereket veszítenek a fronton, a kivándorlás miatt a semmiért?

dec. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!