Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jól van ez így ?

Szerintetek ez jól van ez így ?

Figyelt kérdés
Jól van az hogy bizonyos embereknek akkora hatalma van mint egy konkrét államnak vagy kormánynak. Elon Musk, Mark Zuckerberg, Jeff Bezosbaj szinte állami hatalma van. Jól van ez így ?
dec. 26. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Nem, és nem politizálni akarok, de sem Putyinnak, sem Orbánnak, sem a többi diktátornak sem szabadna hogy hatalma legyen.
dec. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
És még el se nyerted méltó büntetésed érte
dec. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Nincs jól, de mihez kezdjünk vele?

Nem azzal kellene foglalkozni, hogy nekik mekkora hatalmuk van, hanem hogy nekünk is legyen - legalább országként akkora hatalmunk, hogy ne tudjanak felettünk, ellenünk döntéseket hozni.

dec. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 nemaRendőrség ***** válasza:
67%

Ez mindig is így volt, mindig is így lesz.

Elég csak a magyar történelmet felidézni. Egyik másik földesúrnak akkora hatalma volt, mint 2 királynak összesen sem

dec. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Pénz beszél, kutya ugat. Nem jó, de a világ így működik és így is fog.
dec. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

Én ezek emberek közül, csak a facebook és twitter által vagyok kapcsolódva, de nem érzem azt, hogy bárminemű hatalommal is birnának az én életem felett.


Mit csinálok rosszul?

dec. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Mindenhol így van, nézd csak az Orbán-klán és csatlósai vagyonát ps befolyását. Ez így is lesz.
dec. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, de előrébb is viszik kissé a világot, így bizonyos mértékben érthettő.
dec. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!