Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A NER oligarchái helyében nem...

A NER oligarchái helyében nem “lopnátok”?

Figyelt kérdés

Nagyon könnyű mezei kisemberként lenézni ezeket az embereket, megjegyzem okkal, de ha neked lenne a gyerekkori barátod a miniszterelnök nem várnád el hogy egy pár zsíros pozíciót elintézzen neked?


Vagy ha te lennél a miniszterelnök nem tennéd gazdaggá a vejed, apád?


Élek a gyanúperrel hogy a helyükbe ti se tennétek nagyon mást.



febr. 28. 21:48
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező, a cigánykodás helyett (mert hogy a cigányok szokása azzal érvelni, hogy a másik is lop) gondoljunk simán csak a tényekre:


Az EU tolta belénk az ezer milliárdokat felzárkóztatás címszóval. Ha ezt a pénzt megfelelően használjuk fel akkor most valahol EU alsó-középmezőnyben lehetnénk, tartva korábbi előnyünket a Kelet Európai és csökkentve hátrányunkat a Nyugat Európai országokkal szemben. SOKKAL előrébb lehetnénk, amellett, hogy "védekezünk" a pedofilok, migránsok és mindenki mással szemben.


Ehelyett hol vagyunk? Hát rohadtul elment mellettünk mindenki, visszacsúsztunk minden mutatónkban az EU legutolsó helyére. Erre egyszerű

en nem mentség az, hogy "te is lopnál". Ez már nem lopás, hanem hazaárulás.

febr. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
17%

ma 22:28

Te ismersz ilyen Kiss Jóskákat? Mert én igen és valami csoda folytán pont az ellenkezőjét hallottam az alvállalkozótól, hogy rendesen ki volt fizetve a NER-es cég által.


Ugyanakkor szerinted ha ilyen 300%-os haszonkulccsal dolgoznának a NER-es cégek az nem tűnne fel valakinek?

Az EU ad olyan 1400 milliárdot évente, ha a te számaidat vesszük akkor elméletileg 1050-et lopnak el belőle. Szerinted hol van az a 21 Lölő? Ha ilyen jól megy nekik a lopás akkor miért mindent hitelből vesznek? (pl. Simicsaka is ha így lopott volna amit te behaluztál, akkor nem esett volna töredékére a vagyona, mert minden szépen le lett volna téve készpénzben, de valahogy mégse ez történt)

febr. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
53%

A kérdező lenéz minket. A kérdés fogalmazása kizárja azt a lehetőséget hogy Ő is ilyen lenne.

Élek a gyanúperrel hogy a saját tolvaj titkos Énjét próbálja igazolni azzal hogy másra vetít.

febr. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

"e ismersz ilyen Kiss Jóskákat? Mert én igen és valami csoda folytán pont az ellenkezőjét hallottam az alvállalkozótól, hogy rendesen ki volt fizetve a NER-es cég által."


Építőiparban dolgozom, és határozottan állíthatom, amit állítasz az szimpla hazugság. A NER-es cégek simán lehúzzák, nem fizetik ki a kis vállalkozókat.


Egyszerűen így megy, ők hiába többszörös áron végzik a munkát, még a vállalkozóval szemben is "alkudnak". Tudom, mert a saját cégünk is belefutott ebbe, szóval te nekem ne okoskodj a fotelből. Köszönöm.

febr. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Ott olvastam egy jó kérdést:

Ha ilyen jól megy nekik a lopás akkor miért mindent hitelből vesznek?

Na ugyan miért?!?

febr. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

"Ugyanakkor szerinted ha ilyen 300%-os haszonkulccsal dolgoznának a NER-es cégek az nem tűnne fel valakinek?"


Mindenkinek feltűnik, csak senki nem tud ellene tenni semmit, hiszen a NER mögött ott van az állam.


Emlékezzünk csak az autópálya felújításra amikor Simicska cége alacsonyabb ajánlatot adott mint Lölőék, erre kizárták... ;)


Persze tudom, fel kellene tűnjön a KORRUPCIÓELLENES HATÓSÁGNAK amit a KORRUPT KORMÁNY hozott létre... :D

febr. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

"Az EU ad olyan 1400 milliárdot évente, ha a te számaidat vesszük akkor elméletileg 1050-et lopnak el belőle. Szerinted hol van az a 21 Lölő?"


Csak megsúgom kis barátom Lölő vagyona csak az elmúlt évben 200 milliárddal gyarapodott, tehát az általad felhozott 21 Lölőből meg is van 4 ;)


És nyilván nem csak a Lölő NER-es, ott van a többi is akik szintén szórják a 10-100 milliárdokat.

febr. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%

ma 22:45

GDP/fő

2010-ben 40%-án voltunk az EU-nak, 2022-ben 49,6%-án.

[link]


Nettó átlagfizetés vásárlóerőparitáson

2010 44,8%-án voltunk az euró övezetnek, 2022-ben 63%-án.

[link]


Szóval biztos ez, hogy mindenben lehagytak?

febr. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
És persze hazudozhatsz meg játszhatsz itt a számokkal, hogy 1400-ból nem is lopnak le 1000-et, hát hurrá. Ettől még mindig NAGYSÁGRENDEKKEL többet lopnak mint ami indokolt és elfogadható lenne.
febr. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Szóval biztos ez, hogy mindenben lehagytak?

Szól egy kérdés.

Igen, biztos.

Amikor egy adatot kiemelsz és veszed alapul éppen olyan mint a magyar emberek vagyoni helyzete.

Rengeteget "hagytak a zsebünkben", de mégis több a szegénységi küszöb alatt és közeli.

Hogy a KSH szegénységi küszöb, és átlagvagyoni számítási normákat 2010 óta módosították ami miatt emelkedett a stat. nem is olyan ismert.

febr. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!