Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A NER oligarchái helyében nem...

A NER oligarchái helyében nem “lopnátok”?

Figyelt kérdés

Nagyon könnyű mezei kisemberként lenézni ezeket az embereket, megjegyzem okkal, de ha neked lenne a gyerekkori barátod a miniszterelnök nem várnád el hogy egy pár zsíros pozíciót elintézzen neked?


Vagy ha te lennél a miniszterelnök nem tennéd gazdaggá a vejed, apád?


Élek a gyanúperrel hogy a helyükbe ti se tennétek nagyon mást.



febr. 28. 21:48
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%

ma 22:48


Nem fotelben ülök és szerintem kettőn közül nem én vagyok az aki párhuzamos a valósággal, mert az arányok amiket te állítasz köszönőviszonyban sincsenek azzal amit a telex/g7/hvg hoz le, pedig gondolom ők nem mentegetni szeretnék a kormányt amikor utánajárnak annak, hogy mennyiért csinál meg valamit egy NER-es cég.


ma 22:51

én ami cikket olvastam témában ott 15%-os hasznokat tudnak összehozni, míg a piaci szereplők 7-8%-ot. Az nagyon nem az, hogy ellopják a pénz 75%-át.


ma 22:54

"Csak megsúgom kis barátom Lölő vagyona csak az elmúlt évben 200 milliárddal gyarapodott, tehát az általad felhozott 21 Lölőből meg is van 4 ;)"


Mészáros vagyona 591 milliárd, ha az 1400 milliárd háromnegyedét ellopják (mert ezt jelenti az, hogy 2 milliárdot vesznek fel és alvállalkozónak 500 milliót fizetnek ki), akkor egy évben 1,77 Lölőt kéne kitermeljenek, de már 13 éve lopna szerintetek az 23 Lölő, szóval valóban rosszul számoltam.

És még egy, a Mészáros vagyonának nagy része hitelből van, ha lesz egy kormányváltás máris felét fogja érni vagy még annyit se. Míg ha tényleg minden meg lenne saját pénzből vásárolva és lenne mögötte valós fedezet akkor nem ugrálna ennyit a vagyona annak aki elbukja az állami megrendeléseket.

febr. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

"én ami cikket olvastam témában ott 15%-os hasznokat tudnak összehozni, míg a piaci szereplők 7-8%-ot. Az nagyon nem az, hogy ellopják a pénz 75%-át."


Te olvastál a témában, én meg benne dolgozom, szóval mondom még egyszer, ne okoskodj :)

febr. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
#21 Vicces, amikor a fotelharcos mentegeti a mindenki által elismerten korrupt kormányt.
febr. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Politikusként úgyis jól keresel, ha nem lopsz. Most komolyan, mi szüksége egy embernek olyan nagy hodály jachtra, mint amit Lölőke vett magának (illetve Orbán magának)? Semmi értelme. Sokkal fontosabb dolgok vannak az életben, mint az ilyen méregdrága luxusvackok. Mondjuk politikusnak pont az olyan egyszerű, üreslelkű emberek mennek, akiknek csak a pénz számít.
febr. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Rengeteg dolgot lophatnék én is a munkahelyemről, ami senkinek nem tűnne fel, a kávékapszulától a teán keresztül az irodaszerekig, sőt ha ovazosan csinálnám, a designer-porcelan edényekig. Havi 20-30 ezer Ft-nyi apróságot minden további nélkül kihordhatnék úgy, hogy senki nem veszi észre, csak év végén vakargatná a fejét a pénzügyi vezető azon, hogy miért fogy ennyi kávékapszula meg toll.


Mégsem teszem, mert nem tudnék a tükörbe nézni azzal, hogy a saját közösségemet lopom meg és élek vissza az egymasnak adott bizalommal.


Nyilvánvalóan akkor sem tenném ezt, ha egy egész ország vagyona feküdne előttem védtelenül, csak arra várva, hogy felmarkoljam.


Ez egy úgynevezett erkölcsi megfontolás, ami 2024 Fidesz-Magyarországán már sajnos csak egy megmosolygott dolog, tudom.

febr. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
szégyentelenek de leginkább a duci
márc. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!