Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne meggyőzni a...

Hogyan lehetne meggyőzni a korlátozott vilaglatasu embereket arról hogy kritikusan gondolkodjanak?

Figyelt kérdés

Középiskolás koromban fanatikus "náci" voltam roma kérdést kérdés nélkül megoldottam volna ..

Aztán idővel nyugodtabb lettem mérsékeltebb egész sokáig hittem a fidesz propagandának abban hogy az a nemzeti amit ők mondanak és mindenki más hazaáruló libsi stb .


De aztán elkezdtem kicsit szélesíteni a vilaglatasom voltam külföldön is és nem csak a fidesz mediat hallgatva elkezdtem látni mennyire palira vagyunk véve .

És hogy a fidesz csak annyira nemzeti mint egy falusi tájház,és ugyan ennyire keresztény vagyis semennyire .

30 évesen jutottam oda hogy lehetne szabadon élni nem kell mindent szabályozni.es hogy a demokrácia nem gyengeség hanem erő .ahogyan a szabad verseny is.


😀Egy koszos partnelkuli libsi lettem tudom de nem bánom.es szeretném hogy sok korlátozott gondolkodású megtévesztett ember felebredjen csak nem tudom ezt hogyan fogják itthon elérni .



ápr. 2. 17:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Oktatásokat kell tartani.
ápr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%

Nem félsz, hogy a kritikus gondolkozásodnak hála majd megint meggondolod magad?


Nem hinném, hogy ez a te feladatod lenne, de még ha az is akkor se ebben a leereszkedő, másokat hülyének néző stílusban fogod ezt megvalósítani.

ápr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 PMC Wagner ***** válasza:
Egyszerű üzenettekkel és megnyerő arcal a megfelelő helyen és időben.
ápr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem az én dolgom de nem látom az akarterot különösen az idősebb korosztályban arra hogy változás történjen .


Mikor azt látom hogy egyes nyugdíjas emberek nem ertik hogy nem hazaáruló aki nem fideszes .

És hogy nem 1 2 tv csatornát kéne nézni ahoz hogy képet kapjanak a valóságról.


Persze enis palira voltam véve hiába volt nálam ott az internet fiatalon is hissz csak azokat a dolgokat néztem ami az én valóságom szerint volt igaz.

De idővel kijebb nyitottam a világom.


Ez lehetne egy teljesen boldog ország ha nem tomnek a fejünket ertelmetlen dolgokkal.mikozban a saját elit réteguk jól megszedi magát az EU és az adófizető penzunkbol

ápr. 2. 18:11
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem Orbán Viktor mondja meg hogy mi az hogy nemzeti.meg hogy mi az hogy magyar. az egy 1000 éves dolog nem sajatithato ki egy narancsos zászlóval .
ápr. 2. 18:14
 6/12 anonim ***** válasza:
Kérdező online tarthatnál szemináriumokat.
ápr. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Már elég ciki fideszesnek lenni, ez a kegyelmi ügy és a hangfelvétel... nincs az a propaganda, ami ezt kitudná mosni.
ápr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 PMC Wagner ***** válasza:
#7 Pedig a kegyelmi üggyel már nem foglalkozik senki
ápr. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Na látjátok megint ez a pedofilozasa fő téma .


Ez egy büntető ugy! Legyen már a bíróság dolga ne a közvéleménye!

Egy jogalam nem kezd el szigorítani meg magyarázkodni minden egyes kiderült ocsmány úgy után mert a jog stabil és megkérdőjelezhetetlen ..


Nem a migransoknak a pedofiloknak meg a Gyurcsánynak kéne a politikai középpontjában lenni.


Hanem a szolidaritás és hogy miért rohad szét az ország.miert nem működik az egészségügy oktatás de úgy kb semmi ami állami.

Vagy hogy miért eroltetjuk a keleti beszerzést mindenben ami drága és nem működik .

ápr. 2. 19:42
 10/12 A kérdező kommentje:

Az ellenzék is benne van ebben a hulyesegben nehogy már azt gondoljuk hogy az politika hogy pedofil segedet elengedtek mondjon le a kormány .


Ne legyünk már 2 bites emberek 6 hónapot kellet volna ülnie annak a szerencse csomag embernek erre most ez határozza/ta meg a közvéleményt .

Sokkal fontosabb ügyek is vannak.

ápr. 2. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!