Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha Észak- és Dél-Korea egymásn...

Ha Észak- és Dél-Korea egymásnak esik, abból lehet III. világháború?

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 23. 10:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Nem. Amint az észak-koreai katonák meglátják, hogy milyen az élet Dél-Koreában, a saját vezetőik ellen fordulnak.
2010. nov. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
haha! Ez jó! Nem lesz 3. világháború ahhoz ők meg az ügyük kevés és a többi nagyhatalom nem engedné ha nukleáris dolgok is vannak a buliban. Ha meg nincsenek akkor elintézik egymás közt.
2010. nov. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Ja, persze, akkora világháború lesz, hogy kapásból a negyedik! Nem kéne befejezni már a rettegést? 1991 óta nem divat már a III. világháborútól tartani.
2010. nov. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De ha Észak atomot dob Délre, akkor a nagyhatalmak biztosan beavatkoznak. Észak szövetségese Oroszország, Délé pedig az USA. Vagyis ha Délnek besegít az USA, akkor Északnak Oroszország. És ha ez így lesz, akkor a 2 szuperhatalom mellé felállnak a szövetségeseik is és máris kész a III. vh.
2010. nov. 23. 12:57
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát te nagyon el vagy tévedve, kedves Kérdező! Észak-Koreának már vagy 1989 óta nem szövetségese Oroszország, de már Kína se nagyon. Északnak meg eszébe sem jutna atomot bevetni, még hagyományos háborúba kezdeni se, mert akkor nekik végük lenne, Dél és az USA egyszerűen átgázolna rajtuk.
2010. nov. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az Oroszok közleményéből nem egyértelmű az utálat.Tehát a az ÉN véleményem szerint van igazság a kérdező állításában!
2010. nov. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ördögöt. legfeljebb szétbombázzák egymást.
2010. nov. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Az Oroszok közleményéből nem egyértelmű az utálat.Tehát a az ÉN véleményem szerint van igazság a kérdező állításában!"


Akkor miért adtak el az oroszok BMP-3-asokat, T-80U-kat és Ka-32-ket Dél-Koreának, ha Északot támogatják, hmmm?

2010. nov. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

[link]


(az eddigi "jóslatai" 99%-ban bejöttek...)

2010. nov. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az utolsó linkje(ami hibás, de megoldottam) nem tudom mennyire hiteles.


Honnan tud atomfegyverekről; arról, hogy volt-e első és második világháború(szóval miért pont 3.?); az USAról(akkor még épp, hogy felfedezték Amerikát, Egyesült Államok még sehol se voltak); vegyi anyagokról; gazdasági visszaesésről(ha jól tudom kapitalimus nem volt a 16. században)?

2010. nov. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!