Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerinted lesz III. világháború?

Szerinted lesz III. világháború?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 23:53
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem hiszem. De ha igen, abba a fél világ belehal:D
2011. okt. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Vagy az egész.
2011. okt. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem olyan hülyék az emberek!
2011. okt. 28. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Természetesen lesz. Az előkészületek már látszanak.
2011. okt. 28. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Fegyveres harcokkal biztos nem lesz. Gondolj bele, hogy ma a technológia elég egy gombnyomás és eltűnik egy ország a Földről, és annak hatásaiba sok ember is belehalhat.
2011. okt. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Antimod ***** válasza:
83%
Lesz majd, de hogy mikor, azt nem tudom megmondani.
2011. okt. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
72%
Szerintem is lessz megvan már az előkészület.De hogy ki győz azt szerintem senki nem tudja.
2011. okt. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Akkor egy kis örök igazság. "Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztos, hogy botokkal és kövekkel." Albert Einstein
2011. nov. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Baracsi Attila:

Nos szinte majdnem biztos hogy lesz,de azt még nem lehet tudni hogy mikor. A közel-kelet,Balkán-Kaukázus-háromszög könnyen lehet egy világháborús tűzfészek,de akár a Csendes-Óceáni térség is,némileg"megnyugtató"hogy a tűzfészek egyre inkább eltolódik Európától.

Én nem tartom már túl valószínűnek azt,hogy a XXI.századot megúszhatjuk világháború nélkül,a diplomáciai megoldásokkal is csak elodázzuk-kitoljuk a dolgot,előbb-utóbb mindenképpen lesz.

A Kubai-rakétaválság,a Koreai,s a Vietnami-háború,a Szuezi válság, a két legutóbbi öbölháború is kis híján világégéshez vezetett,

jugoszlávia,s a Szovjetúnió széthullása kapcsán a Kaukázusi-válság okán sem sok hiányzott,s most itt van megint ez a Szíriai-válság,egyszóval pengeélen táncolunk.

És még nem említettem 2001,09,11.-et,ami mindennek az előjátéka volt,s még létrejöhetnek olyan új válsá gócok,melyek szintén világháborús tűzfészkekké válhatnak!!

Úgy hogy az optimizmusra nincs túl sok okunk.

2013. szept. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!