Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ez milyen reakció már D....

Shanokk kérdése:

Ez milyen reakció már D. Tamástól?

Figyelt kérdés

"...ha tényleg baj lenne a jogszabállyal, sokkal többen mentek volna el..."


Deutsch Tamás


2011. jan. 17. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Hogyha tényleg vége lett volna a sajtószabadságnak, százezrek tűntettek volna.
2011. jan. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt hol mondta? Én láttam a sajtótájékoztatót, de ilyen mondatra nem emlékszem. Annyit mondott, hogy ha nem lenne sajtószabadság, akkor nem lehetett volna beszámolni a tüntetésről, és másnap nem lehetett volna őt kérdezgetni róla. Linket kérek!
2011. jan. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocs, közben megtaláltam magamtól, tényleg mondott ilyent.
2011. jan. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mi a mérvadó tömeg? 10 ezer? 100 ezer? Vagy 1956-os méretű "forradalom"? 1848-ban a márciusi ifjak pár százan voltak, azt forradalomnak nevezzük... De ettől függetlenül nem ez a lényeg. Egyrészt, Európai Parlamenti képviselő ilyen súlyos nemzetközi vonatkozású ügyben nem nyilatkozik ilyet. A nemzeti együttműködés elve szerint nem "senki"-zünk le 3000-3500 embert, de még 1-et sem. A sajtószabadság sajnos nem egyértelmű senki számára. A médiatörvény nem lánc, hanem fegyver. Egyszerűsítek. Most háborognak az emberek, majd lenyugszanak. Had lássa a "par.aszt", hogy sajtószabadság van. Észre sem vessük, majd a szabályzást, hiszen mindenről a TV-ből és médiából tájékozóunk ill. az Internetről. Azt látunk majd, amit látnunk kell. Most a média mossa az agyunkat, innentől a kormány fogja. Ha valaki nem tudja mi a különbség, kommunista-zsidózzon le nyugodtan, ahhoz nem kell értelem.
2011. jan. 17. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!