Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Bele gondoltatok már, hogy...

Bele gondoltatok már, hogy amekkora válság van most, és amilyen megdöbbentö híreket lehet hallani ugy a társadalomrol mint a válságról, milyen jövöre számithatunk? Bele értve a gyerekeinket, mi vár majd rájuk egy pár év mulva?

Figyelt kérdés
Én kilátástalannak látom a helyzetet,és sajnálom a gyerekeket mert ők sem tudják milyen világ vár rájuk.
2009. márc. 10. 01:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
65%

15:52-es vagyok újra


Azt még kihagytam, hogy (lehet, hogy túltermelés van, de nem arról beszéltem, hanem) pl.: az olaj elfogy rövid időn belül, (több kell de kevesebb van) és akkor lesz a gond!

2009. márc. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a sok választ.A 18:46-osnak üzeném,ne gondolja azt,hogy én meresztgetem magam és várok karba tett kézel a csodára.Ez egy kérdés volt ami társadalmunkat érinti,nem pedig ész osztás céljából tettem fel...Ilinek üzenem nagyon jó a válaszod,köszönöm a tanácsod megfogadom..Kérlek bennetek ne marjátok egymást üzenetekbe,probáljunk megértöbbek lenni hiszen a mai világba mindenkire rá fér a biztatás.Nekem már nem élnek a szüleim,2 gyermekem 1-dül nevelem 34 évessen ezért tettem fel a kérdést,hogy érezem azért még vannak jó dolgok az életben.Pl.:ez a sok kedves válasz és ,hogy egyáltalán volt aki válaszolt.Még egyszer köszönöm.
2009. márc. 11. 10:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!